Nullkulu

Nullkulu

kuidas kasvatada juukseid?

Kuidas kasvatada juukseid: Lugege meie eksperdi nõuandeid juuste tervendamiseks ja kasvatamiseks

Kõik on meeleheitlikult püüdnud kasvatada pikemaid ja tervemaid juukseid. Kuigi mõned inimesed on õnnelikud, et nende juuksed on loomulikult paksud ja pikad, seisavad paljud teised silmitsi katkiste, hõrenevate ja kahjustatud juustega. Kasvavate ja tervete juuste saamine võib olla keeruline, kuid teatud nõuetekohase hoolduse ja juuksehoolduse suhtes võite tõesti oma juukseid parandada.

Alustame mõne lihtsama trikkiga, kuidas parandada juuste kvaliteeti ja struktuuri:

Pese juukseid õigesti
Kõigepealt, olge kindel, et te kasutate õiget šampooni oma juustele. Teine oluline asi, mis võib aidata teie juuste seisundit parandada, on pesevate harjaste kasutamine. See hoiab teie juukseid tervemana kui kunagi varem.

Kärbi juukseid regulaarselt
Kuigi see võib tunduda vastupidise sõnumina kasvatamiseks, on juuste regulaarne lõikamine ülioluline. See aitab kõrvaldada katkisi otsi ja soodustab juuste kasvu.

Vältige kuumtöötlust
Piirake kuumtöötlust nii palju kui võimalik. Kõrge kuumus võib kahjustada teie juukseid, eriti siis, kui te pidevalt kasutate juukseföönit või sirgendajat. Kui peate oma juukseid kuumalt töödelda, kasutage juuksekaitsmeid ja hittekaitsvaid tooteid.

Värvige ja triibutage juukseid vähem
Juuksevärvi kasutamine ja triibutamine on kahjulikum kui paljud inimesed arvavad. Kui peate oma juukseid värvi või triibutama, siis üks kord kolme kuu järel on kasulik oma juustele. Selleks, et taastada oma juukseid, tuleks kaaluda värvi või triipude eemaldamist täielikult, kuid kui soovid siiski juuksevärvi kasutada, siis valige naturaalseid tooteid.

Söö tervislikult
Kõige olulisem, mida saate teha, et tagada oma juustele tervislik väljanägemine, on tervisliku toitumise järgimine. Söö rohkem puu-ja köögivilju, samuti proteiine sisaldavaid toite. Ärge unustage, et piisava vedeliku tarbimine väldib dehüdratsiooni ja hoiab juukseid niisutatud.

Tarvitada vitamiine
Lisaks toidus sisalduvatele toitainetele vajate te mõnikord ka vitamiinide ja mineraalide täiendamist. Biotiini, B-vitamiini, A-vitamiini ja C-vitamiini tarvitamine võib aidata teie juustel kasvada ja tervemana välja näha.

Massaaž peanahka
Peanaha massaaž aitab tugevdada juuksejuuri ja stimuleerib juuste kasvu. Lisage oma juuksehooldusrutiinile peanaha massaaž iga päev või kord nädalas.

Kokkuvõttes on juuste kasvatamine võimalik, kui järgite mõningaid hoolduse juhiseid. Pidage meeles, et teie juuste tervis sõltub peamiselt teie igapäevasest hooldusest. Pese, kärbi, värvi ja triibuta oma juukseid õigesti ning tarvitage vitamiine, mis annavad talle seda, mida ta nõuab. Kasutades neid näpunäiteid pikaajalise ja tervisliku juuksekasvu jaoks, võib teie peanahka saada täienes ning tervema välimuse.