Nullkulu

Nullkulu

kuidas kasutada pakiautomaati?

Kuidas kasutada pakiautomaati

Pakiautomaadid on muutunud üha populaarsemaks, kuna inimesed soovivad oma ostud võimalikult kiiresti kätte saada. Pakiautomaadid on ka mugavad, kuna saate oma asja ära saata igal ajal ja kohas, mis Teile sobib. Kuidas aga kasutada pakiautomaate?

Esimene samm: Loo kasutajakonto

Enne kui saate pakiautomaate kasutada, peate looma endale kasutajakonto. Seda saate teha, külastades vastava pakiautomaadi teenusepakkujate (nt Omniva, Itella Smartpost) veebilehte.

Teine samm: Valige oma pakk oma asukohaga

Valige pakiautomaat, mis asub Teile kõige sobivamal kohal ja mis vastab Teie saadetise mõõtudele. Pakiautomaatide valik tõuseb, kuna paljud ettevõtted hakkavad neid kasutama oma klienditeeninduse või müügipunktina.

Kolmas samm: Paki valmistamine

Valmistage ette oma pakk. Kinnitage pakile õige aadress ja sooduspakkumine. Samuti on oluline, et pakend oleks piisavalt tugev ja vastaks nõuetele.

Neljas samm: Paki saadetamine

Valige oma pakiautomaadi menüüst SAADETIS ja sisestage nõutavad andmed, nt saaja nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress.

Viies samm: Tasu maksmine

Valige pakiautomaadi menüüst MAKSI, määrake oma pakiga seotud kulud ja makske kohe. Makse saab teha krediitkaardiga või muude makseviisidega, mida pakiautomaadi teenusepakkuja pakub.

Kuues samm: Paki vastuvõtmine

Kui olete saadetise edukalt pakiautomaati saatnud, saate vastavalt pakiautomaadi teavitusele teada, millal ja kus saate oma paki kätte. Kui saadetisele on lisatud Teie telefoninumber, saadetakse Teile vastavalt sõnum. Kuidas pakiautomaadist oma pakk kätte saada?

Seenel samm: Minge oma valitud pakiautomaati, leidke oma saadetis ja sisestage saadetise kood.

Teiseks samm: Kui Teie saadetis ilmub pakiautomaadi ekraanile, valige VAATA, võtke oma pakk ja kinnitage paki väljastamist.

Kolmas samm: Kui olete kätte saanud oma paki ja olete veendunud, et saadetis on korras, vajutage nuppu OK, et lõpetada pakkide väljastamine.

Järeldus

Pakiautomaadid on tõeliselt mugavad, kuna nad võimaldavad saateid kätte saada kiiresti ja mugavalt, ilma et peaksite ootama kullerit või minema postkontorisse. Kui järgite neid samme, võite saada ka teie pakiautomaatide kasutamise eksperdiks.