Nullkulu

Nullkulu

kuidas kasutada zoomi?

Kuidas Kasutada Zoomi: Detailne Juhend

Zoom on videokonverentside platvorm, mis on hiljuti muutunud väga populaarseks. See platvorm võimaldab inimestel kogu maailmast üksteisega suhelda, isegi kui nad pole samas piirkonnas. Zoom on eriti kasulik inimestele, kes töötavad kaugtööna või kellel on vaja suhelda kolleegide, sõprade või perega distantsilt. Selles artiklis saad lugeda kõigest, mida pead Zoomi kasutamise kohta teadma.

Zoomi Kontode Loomine

Enne Zoomi kasutamist pead looma Zoomi konto. Zoomi konto saab luua lehe www.zoom.us/join kaudu. Peale helmekausta käivitumist näed kahte valikut: “uue kohtumise loomine” ja “kohtumise liitumine”. Konto loomiseks pead valima “uue kohtumise loomine”.

Kui oled uue kohtumise loonud, tuleb sisestada oma nimi, e-maili aadress ja parool. Pärast seda saad saada e-mailiga kinnituskirja, milles tuleb vajutada “kinnita”. Nüüd oledki valmis Zoomi kasutamiseks!

Zoomi Kasutamine

Zoomi kasutamiseks on kõigepealt vaja sooritada allalaadimine valitud platvormilt, milleks on kas PC, IPhone või Android. Pärast tarkvara installimist tuleb lehe zoom.us/join kaudu liituda vastava kohtumisruumiga.

2.1 Kuidas liituda Zoomi kohtumisruumiga?

Liitumine Zoomi kohtumisruumiga on väga lihtne! Sa pead kõigepealt kliki lingil, mis juhatab sind Zoomi veebilehele, kus saad liituda kohtumisruumiga. Vali “Loo Uus Kohtumine” ja muuda seadeid vastavalt soovile.

Kui oled loonud kohtumise, saab Zoom süsteemi automaatselt luua kohtumisruumi, kus võib korraga osaleda kuni sada inimest. Tutvu Zoomi kohtumisruumide põhitõdedega allpool.

2.2 Zoomi Kohtumise Seaded

Zoomi kohtumine on tasuta ja saad sellega liituda selliste seadmetega nagu mobiiltelefon, tablett, sülearvuti või lauaarvuti. Liituda saab nii Zoomi rakenduse kaudu kui ka suvalise veebilehitseja kaudu.

Zoomi kohtumise seadeid saab muuta vastavalt oma eelistusele. Seadistustele pääsed ligi koheselt kohtumise ajal klikates “Seaded” ja valides seadistuste hulgast. Enne kohtumise alustamist saab seadistusi muuta ka “Kontoseadetetes” pärast sisselogimist.

Videokonverentsi Alustamine

Nüüd, kui oled Zoomi konto loonud ja oled kursis Zoomi põhitõdedega, on aeg hakata kohtumist alustama! Siin on mõned abistavad nõuanded:

– Veendu, et sinu kaamera ja mikrofon töötaksid. Enne kohtumise alustamist testi oma kaamera ja mikrofoni ning muuda seaded vastavalt oma soovile.

– Kui seisad silmitsi tehnilise veaga, siis ära paanitse! Zoom toetab helistamist ning võid helistada Zoomi tugiteenusele, et teha kindlaks, kas sinu seadmed töötavad õigesti.

– Kui pead Zoomi kohtumise ära lõpetama, siis ei tohiks see olla probleem. Lihtsalt logi välja ja sul on võimalik koheselt alustada uut kohtumist.

Küsimused ja Vastused

Kas ma pean Zoomi kasutamiseks maksma?

– Ei, Zoomi on võimalik kasutada tasuta.

Kuidas saan muuta oma Zoomi kohtumise seadeid?

– Saad muuta oma Zoomi kohtumise seadeid veebisaidil “Kohtumise seaded”.

Kuidas saada Zoomi toetus-tüüpi, kui mul on küsimusi või probleeme?

– Sa võid ühendust võtta Zoomi toega, kasutades veebisaidil saadaval olevaid vahendeid või helistades.

Kokkuvõtteks

Zoomi kasutamine võib tunduda väga keeruline, kuid see on väga lihtne. Kui järgid käesolevat juhendit, siis on sul võimalik Zoomi kasutada ilma probleemideta. Peamine on lihtsalt arvestada tootja soovitusi ja õigete seadmete kasutamist. Head zoomimist!