Nullkulu

Nullkulu

kuidas tellida aliexpressist omniva pakiautomaati?

Kuidas tellida AliExpressist Omniva pakiautomaati

AliExpress on üks maailma suurimaid online-ostukeskkondi ja pakub väga odavaid hindu, kuid Eesti ostjatel on sageli probleeme nende kaupade kohaletoimetamisega. Õnneks on Omniva pakiautomaadid muutunud populaarseks võimaluseks kaupade vastuvõtmiseks kogu Eestis, ja kui te ei tea, kuidas neid kasutada, on siin mõned sammud, et aidata teil alustada.

Minge AliExpressi veebisaidile ja looge konto – see on tasuta. Konto loomisel peate esitama oma aadressi ja muud vajalikud isikuandmed.

Otsige toode, mida soovite osta. AliExpressil on tohutu valik kaupu, nii et saate valida just selle, mida vajate. Samuti saate valida kauba kohaletoimetamise meetodi.

Kui olete valinud kauba ja selle kohaletoimetamismeetodi, kontrollige, kas kauba transportimise aeg sobib teile. Rahulolu tagamiseks võite valida kaubale ka kindlustuse. Veelgi parem, kui kaup on kallis, on mõistlik valida transpordimeetod, kuhu kuulub jälgimisnumber.

Kui ostu eest on makstud, saadab kaupmees paki välja ja teie saate kogu protsessi jälgida. Kui kaup jõuab Eesti piirile, saate jälgimisnumbri abil pakile järele minna.

Omniva pakiautomaadid on üle Eesti, seega leidke oma lähim pakiautomaat. Pärast Omniva saidilt oma pakiautomaadi valimist saate valida, kuhu soovite oma paki kohale toimetada. Sisestage oma kontaktandmed ning valige sobiv aeg oma paki kättesaamiseks.

Järgmiseks peate sisestama makseandmed – Omniva pakiautomaati tasu maksmiseks on vaja pangakaarti või mobiiltelefoni. Olge kindel, et sisestate õige summa – vastasel juhul ei saa te oma pakki kätte.

Kui olete tasu maksnud, saate kogu protsessi jälgida. Kui teie pakk on saabunud Omniva pakiautomaati, saate selle kätte võtta. Kui te ei saa oma pakki kätte 7 päeva jooksul, saadetakse see tagasi saatjale. Seega veenduge, et plaanite kättesaamise aja oma ajakavaga kokku leppida ja jälgige ka oma telefoni ja e-posti, et saaksite kaupmehe teateid.

Kokkuvõtteks, see on väga lihtne tellida AliExpressilt Eestisse kaupa ja kasutada Omniva pakiautomaati selle kohaletoimetamiseks. Oluline on valida sobiv transportimise meetod ja koguaeg kaubale ka kindlustuse lisamine, et vältida võimalikke kaotusi. Kui jälgite kõiki juhiseid täpselt ja teete kõik sammud õigeaegselt, on Teil tagatud kiire ja tõhus viis teie tellitud kaupade kättesaamiseks.