Nullkulu

Nullkulu

mida kasutada libestina?

Mida Kasutada Libestina: Põhjalik Juhend

Kas teadsid, et 75% naistest kogevad seksi ajal ebamugavust seoses määrimisega? Kuigi see on täiesti normaalne, võib see põhjustada valulikkust ja ebamugavust seksi ajal. Sel põhjusel on paljudel naistel tuttav libestite kasutamise vajadus. Selleks et kogeda seksi nii meeldivalt kui võimalik, on oluline valida õige libesti. Selles artiklis räägime erinevatest libestitest ja nende kasutamisest, et saaksid teha teadliku otsuse, millist libestit kasutada.

Kõige tavalisemad libestid

Kui sa ei ole varem libestit kasutanud, võib olla lihtne tunda end segaduses, millist valida. Tegelikult on olemas kolm erinevat tüüpi libesteid: vesipõhised, õlipõhised ja silikoonipõhised.

a) Vesipõhised libestid

Vesipõhised libestid on laialdaselt levinud ja neid on lihtne leida igast tervishoiu- või apteegikauplusest. Need libestid on loodud määrdeaine baasil, mis on segatud veega. Neid on ohutu kasutada, sest need ei tekita tavaliselt ärritust, ega kahjusta kondoomi terviklikkust. Soovituslikud brändid: Durex, K-Y ja Astroglide.

b) Õlipõhised libestid

Õlipõhised libestid on mõeldud peamiselt neile, kellel on kroonilised kuivuse probleemid. Need libestid on valmistatud õli baasil, mistõttu võivad mõned koostisosad olla kahjulikud kondoomidele. Seega jälgige alati tähelepanelikult pakendil olevaid kasutusjuhiseid. Soovituslikud brändid: Good Clean Love ja The Butters Lube.

c) Silikoonipõhised libestid

Silikoonipõhised libestid on kõige pikemaajalise toimega, kuid nad on ka kallimad kui teised libestid. Need on suurepärased, kui vajate pikemat määrimist ilma uuesti kandmata. Silikoon on looduslikult taastuv ja ei kuivaks nii kergesti välja nagu muud libestid. See tähendab, et see on hea valik neile, kellel on kuiv nahk. Soovituslikud brändid: Pjur ja Swiss Navy.

Kuidas kasutada libesteid

Nüüd, kui olete otsustanud, millist libestit kasutada, on aeg seda kasutada. Siin on mõned juhised, mis aitavad teil saada maksimaalset tulemust.

a) Alusta väikese kogusega

Alustage väikese kogusega ja lisage vastavalt vajadusele. Libesti suhtes kehtib tõsiasi, et vähem on rohkem. Üleliigne libesti võib põhjustada pöördumatuid kahjustusi ja takistada seksuaalset naudingut.

b) Kanda libesti õiges kohas

Kandke libesti vaid välispidistele suguelunditele, mitte sissepoole tuppe. Liiga palju libestit tupes võib põhjustada bakterite kasvu ja infektsioone.

c) Hoida libesti käepärast

Hoidke libestit käepärast, et saaksite seda lisada, kui teie keha loomulik määrimine väheneb.

Millal kasutada libesteid

Libesteid saavad kasutada kõik, kellel on vaja hõlpsat ja sujuvat varjamist seksi ajal. Need sobivad eriti hästi, kui olete menopausi läbinud, rasedad või imetate, sest sellistel juhtudel võib keha loomulik määre väheneda.

Üldiselt on libesteid soovitatav kasutada siis, kui teie keha loomulik määrimine ei ole piisavalt tugev. Lisaks võib see olla kasulik neile, kes kasutavad erinevaid seksuaalseid mänguasju, kuna need võivad põhjustada liigset hõõrdumist.

Kuidas valida õige libesti

Nagu eelnevalt mainitud, on olemas erinevat tüüpi libesteid ja igaühel on oma eelised ja puudused. Seetõttu on oluline valida see, mis sobib kõige paremini teie individuaalsetele vajadustele ja eelistustele.

a) Konsulteerige oma arstiga

Kui teil on terviseprobleeme või kasutate ravimeid, mis maksavad seksuaalsust, on soovitatav konsulteerida oma ametliku arstiga enne libesti valimist.

b) Valige sobiva põhikomponendi järgi

Kui teie nahk on tundlik ja/ või olete allergiline, siis valige libesti vesipõhise variandi vahel. Kui teil on kroonilised kuivuse probleemid, siis on õlipõhised ja silikoonipõhised libestid tõhusamad.

c) Vaadake koostisosi

Kui olete allergiline teatud koostisosade suhtes, on oluline hinnata libesti koostisosade nimekirja.

d) Proovige enne ostmist

Kuna keha reaktsioonid libestitele võivad erineda, on oluline proovida erinevaid variante ja avastada, milline tekitab kõige vähem kõrvaltoimeid.

KOKKUVÕTE

Määrimine on oluline osa seksuaaltegevusest ja kui seda ei tehta korralikult, võib see põhjustada valu ja ebamugavust. Seetõttu on oluline teada, millist libestit kasutada ja kuidas seda kasutada.

Vesipõhised libestid on tõhusad ja muljetavaldavad vee baasil. Õlipõhised libestid sobivad neile, kellel on kroonilised kuivuse probleemid. Silikoonipõhised libestid sobivad inimestele, kes otsivad pikemaajalist määrimist ilma uuesti kasutamata.

Kuidas kasutada libesteid? Alustage väikese kogusega, kandke ainult välispidistele suguelunditele, mitte tuppe. Hoidke libestit käepärast, et saaksite seda lisada, kui keha loomulik määre väheneb.

Libestite kasutamine on soovitatav siis, kui teie keha loomulik määrimine ei ole piisavalt tugev. Valige oma individuaalsete vajaduste ja eelistuste põhjal õige libesti. Kui teil on allergia, ravimite kasutamisest tingitud küsimusi, peate eelistatavalt konsulteerima oma arstiga.