Nullkulu

Nullkulu

kuidas kasutada klotrimasool kreemi?

Kuidas kasutada klotrimasooli kreemi

Klotrimasooli kreem on laialdaselt kasutatav kreem, mis on mõeldud seennakkuste ja seborröa dermatiidi raviks. See kreem on tavaliselt saadaval apteekides ilma retseptita, kuna see on väga ohutu ja tõhus.

Kui soovite klotrimasooli kreemi kasutada, siis on loomulik, et soovite teada saada, kuidas seda ravimit kõige paremini kasutada. Sellepärast olemegi siin, et anda teile selle kohta täielik teave.

Selle kreemi kasutamine on väga lihtne, kuid igaks juhuks tutvustame seda protsessi üksikasjalikult.

Kuidas klotrimasooli kreemi kasutada?

Enne klotrimasooli kreemi kasutamist peate alati kahjustatud piirkonna puhastama ja kuivatama. Seejärel kandke kreem õhukese kihina kahjustatud alale, masserides seda õrnalt ringjate liigutustega. Kandke kreem ettevaatlikult ka piirkondadele, mis ei pruugi olla nähtavad.

Kui kasutate klotrimasooli kreemi rohkem kui ühe korra päevas, siis ärge pesta kreemi eelmisest kihist maha, vaid kandke lihtsalt uus kiht peale.

Kreemi kasutamise protseduur sõltub sellest, miks te seda kasutate:

Kuidas kasutada klotrimasooli kreemi jalgade seennakkuste raviks?

Jalgade seeninfektsioonid (athletes foot) on üsna tavalised ja neid võib ravida klotrimasooli kreemiga, millel on rahustav toime ka sügelusele ja koorimisele.

Parima tulemuse saavutamiseks puhastage ja kuivatage jalad hoolikalt enne kreemi kasutamist. Kandke seejärel klotrimasooli kreem õhukese kihina jalgadele, kattes kogu kahjustatud piirkonna. Hoidke jalad kuivad ja kandes jalatseid, pange sokid pepu ning vahetage neid iga päev või vahetage, kui see on vajalik.

Jätkake kreemi kasutamist kaks nädalat, isegi kui nähud on kahe päevaga kadunud. Ravimi täielik kasutamine aitab ära hoida nakkuse tagasitulekut.

Kuidas klotrimasooli kreemi kasutada mükooside raviks?

Mükoos on seeninfektsioon, mis mõjutab nahka või küüsi. Klotrimasooli kreemi kasutatakse mükoosi raviks, kuid see võib võtta kauem aega kui jalaseeninfektsiooni puhul.

Nagu enne, puhastage ja kuivatage kahjustatud piirkond hoolikalt. Kandke seejärel kreem õhukese kihina kahjustatud piirkonnale ning hõõruge seda õrnalt ringjate liigutustega.

Jätkake kreemi kasutamist 4-6 nädalat, olenevalt nakkuse raskusastmest. Oluline on jälgida ravikuuri ja hoida kahjustatud piirkond kuivana.

Kuidas klotrimasooli kreemi kasutada seborroilise dermatiidi raviks?

Seborroiline dermatiit on seisund, mis mõjutab peanahka ja mida iseloomustab peanaha ja kulmude punetus, kõõm ja sügelus. See seisund võib olla põhjustatud seeninfektsioonist.

Klotrimasooli kreemi kasutatakse ka selle seisundi raviks. Kandke kreemi õhukese kihina kahjustatud piirkonnale ning hõõruge seda ringjate liigutustega. Jätkake kreemi kasutamist kaks nädalat või kuni sümptomid kaovad.

Mida peaksite enne klotrimasooli kreemi kasutamist teadma?

Kui olete allergiline klotrimasooli või teiste kreemi koostisosade suhtes, rääkige oma arstiga enne kreemi kasutamist. Kui teil tekivad allergilise reaktsiooni sümptomid, nagu lööve või sügelus, lõpetage kreemi kasutamine kohe ja konsulteerige arstiga.

Lisaks võivad mõned ravimid koostoimida klotrimasooli kreemiga, seega on oluline rääkida oma arstiga, kui kasutate mingeid ravimeid.

Klotrimasooli kreemi võib kasutada ka lastel, kuid pidage meeles, et lastele vajalik annus on erinev kui täiskasvanutele, seega pidage alati nõu arstiga.

Kokkuvõte

Klotrimasooli kreemi kasutamine on lihtne ja tõhus viis seennakkuste ja seborroilise dermatiidi raviks. Oluline on kreemi kasutada vastavalt juhistele ning hoida kahjustatud piirkond kuivana.

Kui teil on kahtlusi ravimi sobivuse kohta või kui teil on allergia selle või teiste koostisosade suhtes, rääkige kindlasti oma arstiga enne kreemi kasutamist.

Kokkuvõttes on klotrimasooli kreemi kasutamine tõhus viis naha seenhaiguste raviks ja võite olla kindlad, et enamik neist nakkustest vastab selles kreemis sisalduvatele koostisosadele.