Nullkulu

Nullkulu

kuidas kasutada tinderit?

Kuidas kasutada Tinderit – Üksikasjalik juhend tõhusa tindertamise jaoks

Otsid pärast kohalikest naistest saateid, kuid tundub, et baris kleidiga möödumine ei toimi? Võib-olla on aeg kaaluda ühte kõige populaarsemat tutvumisäppi Tinderit. Enamik ühendab Tinderit ainult rakendusena, mida kasutatakse vaid üksikutel kohtingutel käimiseks, kuid tegelikult on sellel palju potentsiaali, et leida oma elu armastus, uusi sõpru ja lõbutseda. Selles artiklis vaatleme Tinderi kasutamise üksikasju, kuidas alustada ja kuidas tutvuda inimestega nii lühikese kui ka pikaajalise suhte eesmärgil.

Konto avamine

Kui soovite Tinderit kasutada, peate esmalt alla laadima rakenduse ja logima sisse kas oma Facebooki konto või oma telefoni numbri abil. Facebooki konto on parem valik, kuna see aitab teil ühendada oma profiili teie Facebooki konto andmetega, nagu näiteks teie huvid, töökoht ja haridus. Pärast sisselogimist peate määrama oma profiili pildid ja näitama oma huvisid, et suurendada teiste kasutajate tähelepanu.

Profiili loomine

Paar sõna enda kohta peaksite jagama oma kasuliku teabe võimalikult täpselt. Tundub ilmne, kuid siiski on siin mõned kasulikud juhised:

-Näidake positiivset hoiakut. Naistele meeldib positiivseid inimesi.

– Näidake, mida teete, kus töötate ja kus elate.

– Hoidke oma profiil humoorikana, kuid mitte liiga vabameelseks. 

– Näidake oma hobisid ja huvisid. Kohtingul partneriga ühise huvi avastamine võib olla suurepärane suhtlemisvahend.

Sobivate kaaslaste asukoha otsimine

Selleks, et leida teisi kasutajaid ja nendega ühendust võtta, peate määrama oma asukoha (läbi GPS-i). Siis saate valida näidatud kasutajate hulgast sobivad inimesed, kes teile meeldivad. Kasutajatele saate turvakontrolli põhimõttel valida sobivaid partnereid oma vanuse, asukoha ja erinevate huvide alusel.

Kasutajatega ühenduste loomine

Kui teile meeldib kellegi profiil, saate seda märkida paremale suunatud “Like” sümboli abil. Kui meisuvaheline huvi on tekkinud, võite alustada sellesse kasutajasse suhtlemist.

Suhtlemine

Peaaegu kõik Tinderi kasutajad kasutavad sissejuhatamiseks ja algse teate saatmiseks tavaliselt tavalist lõugu, nagu “Tere! Kuidas läheb?”. Parem on aga proovida eristuda ja rõhutada oma person. Proovige midagi loovat ja pisut humoristlikku kirjutada, et tõesti silma paista.

Kohtingule minek

Kui loodud harjumus kohtuda teineteisega meeldib, võib olla aeg kokku leppida päris reaalset kohtumist – kohtingut. Meie soovitus on alustada väikse ja ehk midagi aktiivsega, et kõhtu kaasa lüüa ja koos naudingut saada.

Kokkuvõtteks on Tinder üks kaasaegne platvorm tutvumiseks ja suhtlemiseks, kuid selle efektiivseks kasutamiseks peame silmas pidama mõningaid asju, nagu profiiliteabe optimeerimine, sobivate kaaslaste asukoha jälgimine ja ühenduste loomine. Võib-olla on aeg alustada pärast seda artiklit ja kaaluda sellel platvormil sobiva kaaslase otsimist. Soovime kõigile palju edu ja meeldivaid kohtinguid!