Nullkulu

Nullkulu

kuidas ise juukseid lõigata?

Kuidas ise juukseid lõigata

Kaunid juuksed on iga inimese sooviks, samas kui juuksurite hinnad võivad tunduda liiga kõrgeks. Kas sa teadsid, et sa võid ka ise juukseid lõigata? See võib tunduda esmapilgul keeruline, aga see on tegelikult lihtne. Selles artiklis, me näitame kuidas ise juukseid lõigata, ilma et oleks vaja professionaali appi kutsuda.

Valmistu ette

Enne kui alustad juuste lõikamist, pead olema kindel, et valmistud ette kõigi vajalike tööriistadega. Võid käia ka juuksurikaupluses ja osta endale mõne hea kääri ning kammide komplekti. Oluline on ka, et oleksid hästi valgustatud kohas, et näeksid hästi, mida teed.

Pese juuksed

Kui su juuksed on proteiinide, kasulike mineraalainete ja vitamiinidega täidetud, siis on nad oluliselt lihtsamini lõigatavad. Seega peske juuksed puhtaks ning kuivatage rätiku abiga.

Eemalda pusad

Kasuta kammi ning eemalda pusad ning kõik sõlmed. Kindlasti tuleks juukseid harjata kammidega, mitte pintslitega, kuna kammid harutavad pusad lahti pealetungiavaldamata.

Alusta tagant

Alusta juukseid lõikamist tagantpoolt. Tõsta juukseid ja lõika soovitud pikkuseni. Kasuta kammi, et vajadusel juuksed pisut tõsta ja nurga alt lõigata. Alusta juuste otsast ning liiguta vähehaaval ülespoole. Kindlasti hoidu ülekärpimisest, kuna juuksed ei kasva tagasi lühikese aja jooksul.

Tööta juustega üle

Peale kukla juuste lõikamist tuleb kätt harjutada. Pea meeles, et juuksuri tehtud lõikusel on tavaliselt pisut pikem väliskülg ning pisut lühem varukülg. Aeglaselt lõikudes on parem, kuna nii väldid vigu. Hinnake töö tulemust ning proovige olla rahulik.

Lõpetuseks

Kui olete lõigatud soenguga rahul ning olete kindlad, et väga ei ole midagi untsus läinud, siis on aeg lõpetamiseks. Peegeldus peeglis ning paar viimatist käsi viimistlemiseks ning oletegi oma professionaalselt lõigatud juuste omanik.

Kasulikud näpunäited:

Kasutage professionaalide tööd põhjalikuks õpetuseks.

Kasutage alati käärid.

Hinnake oma oskusi ning võimekust.

Olge kiired ja täpsed kui on kiirelt tarvis teha.

Kasutage konditsioneeri- Ka pärast juuste pesemist ideaalseks lõikuseks on oluline juukseid hooldada. Kasuta seerumeid, öömaskides jne, mis võivad aidata juuste väljanägemist parandada ja vähendada karvade katkemist.

Juukseharja võib kasutada kuid see võib juukseid kergesti katki teha ja harjad võivad intensiivselt pea peal vilistada.

Ära karda kärpida liiga palju, sest juuksed kasvavad tagasi. Soovitatav on pigem järk-järgult lühemaks lõigata ja jälgida lõpptulemust.

Järeldus

Juukselõikuse teostamine pole raske asi, kui järgida mõningaid lihtsaid samme. Oodake ennast ette ning kaasake lõikamisse olekus mingi kõrvaline inimene. Tehke harjutusi ning lõpuks näete kui lihtne see on. Olge saavutatud kõige üle rõõmsad, sest nii saad järgmisel korralt veel paremaks. Oma juuste lõikamine aitab sul kulusid kokku hoida ning hoiab raha taskus.