Nullkulu

Nullkulu

kuidas ennast rahuldada?

Kuidas ennast rahuldada: õpetused meestele ja naistele

Seksuaaltervise ja -nautimise teemad on endiselt tabu. Meie ühiskond ei soosi neid avameelselt arutama, isegi otsesõnu neid sõnadesse panemast. Kuid seksuaalsuse mõistmine ja selle kvaliteedi parandamine võib kaasa aidata enesetunde, heaolu ja suhete paranemisele, nii mehele kui ka naisele. Selles artiklis üritame olla avatud ja julged ning käsitleme seksuaalelu parandamist viisidel, mis aitavad teie enda füüsilist ja vaimset heaolu parandada ja suhteid tugevdada.

Kuidas ennast rahuldada – osad, mida me kõik peaksime teadma

Selleks, et enda seksiisu ja -taseme parandamisel teed teada, peame kõigepealt aru saama, et seksuaalsuse ja eneserahuldamise kohta on meil piiramatuid ressursse. Seksikirjandus, professionaalsed nõuanded, uuringud, pornograafia – igaühel neist võib olla oma koht ja kasulikkus, kuid see, mida me kindlasti teame, on see, et kõige tähtsamad on teie enda orgasmid.

Eneserahuldamine võib olla teel orgasmini ning see on hädavajalik, et leida naudingut, mis võib muuta teie elu paremaks. Orgasmid aitavad lõõgastuda, leevendada pinget, parandada und, tõsta immuunsust ning vähendada depressiooni ja ärevust. Lisaks parandab eneserahuldamine partnerite kasutegurit, kuna teate täpselt, mida oma keha saavutada annab. Siin on mõned näpunäited, kuidas ennast rahuldada.

Kasutage fantaseerimist

Fantaseerimine on suurepärane viis oma seksuaalsuse arendamiseks ning oma orgasmi tugevdamiseks. Sellel on potentsiaali lõõgastada, parandada meeleolu, edendada lõdvestumist ja stressi vähendada. Proovige tugeva orgasmiga oma fantaasiat rohkem kaasata, et keha võiks paremini reageerida.

Tutvuge kehaga

Kui sa pole veel kindel, mis teid erutab, siis võiks olla kasulik teha uuringud oma keha kohta, et teada saada, mis teile meeldib ja mida tuleks piirata. Uurimine teeb imet, nii et võtke aega, et ennast avastada, vähendada ja kasvatada. Keskenduge erinevatele erogeensetele tsoonidele nagu nibud, kõrvad, sisikond ja rakendage masturbeerides vajutust ja intensiivsust nendesse punktidesse.

Harjutage teadlikku masturbatsiooni

Teadlik masturbatsioon on see, kus keskendutakse ainult oma keha tunnetele, erotismiga suhtlemisele ja valida ainult tehnikaid, mis aitavad suurendada naudingut. Võite proovida erinevaid tehnikaid, nagu survet rakendada erinevates piirkondades, varieerida tempo ja survet, kasutada või mitte kasutada libestit. Teadlik masturbatsioon võimaldab teil täiel määral ära kasutada naudingu ning seeläbi tõsta oma orgasmi kvaliteeti.

Uurige ebatavalisemaid orgasmi saamise viise

Seks ja orgasmid pole ainult diivanil partnerite vahel. Võite proovida erinevaid asendeid ja tehnikaid, kasutada mänguasju ning usaldada oma partneri loomingulisi lahendusi. Samuti võite eksperimenteerida väljaspool kodu, kasutades asukoha ja olukorra vahetamist, luues sel moel uusi seksuaalseid naudinguid.

Kokkuvõte

Seksuaalsus ja seksuaalne nauding on meie igaühe tähtsad tegurid elus. Kuid nende teemadega avatume me harva. Käimasoleva koroonaviiruse pandeemia lähedaloleku ajal on vaimse ja füüsilise heaoluga kahtlemata probleeme, eriti partnerite puudumise tõttu. Kuid see ei tähenda, et eneserahuldamiseks ei ole lahendusi. Fantaseeringust ja kehapõhistest taktikatest kuni erinevate orgasmivariatsioonideni – need on lihtsad viisid, kuidas pole ainult paanikat, vaid ka positiivseid emotsioone majutada. Kui teha korralikke nippidega uuringuid, outperformite ennast ja seeläbi oma seksuaalelu, aidates kaasa enesehinnangu paranemisele ning suhete parandamisele.