Nullkulu

Nullkulu

kuidas rahuldada naist?

KUIDAS RAHULDADA NAIST: UUED NIPID JA TRIKID

Tere tulemast meie uude artiklisse – täna räägime sellest, kuidas rahuldada naist. Olgu see siis uus armusuhe, pikaajaline abielu või seks eelmänguta – naised tahavad tunda end ihaldatuna ja rahuldatuna. Kahjuks ei ole enamus meestest selles eriti osavad, kuid selle artikli abil saab sellest algavast probleemist rutem jagu. Siin leiate väga kasulikke näpunäiteid, mis võivad teile ja teie partneritele väga kasulikuks osutuda.

Vaadake asju naiste silmade läbi

See on esimene samm, et rahuldada naist. Meeste ja naiste füsioloogia on erinev ning seega on seksuaalkogemus ka erinev. Olge valmis keskenduma tema vajadustele. Meeste jaoks on tavaliselt asi selge: parim viis seksi alustamiseks on libestav vahend ning seejärel seksi ajal kiiremini liikuda. Naistele tähendab kvaliteetne seks aga terviklikku kogemust, kaasatud on nende emotsionaalsed ja vaimudlikud tunded. Üks osa naistest soovib pigem romantilisi hetki, teine osa aga tõmblemist ja tavalisest harrastamisest kõvemini liikumist. Seega, et rahuldada naist, tuleb teda õigesti mõista ning valmis olla oma harjumusi ja lähenemisviisi ümber hindama.

Jälgige nende kehasignaale

Kui ei oska naistel silma peal hoida, on suur tõenäosus, et jätate neile nautimise algusfaasis olulised momendid märkamata. Kindlasti aitab siin ka teatud kogemus vahekorras olemises. Kirjeldame mõnda kehakeelt, mis vihjab et su partner on valmis saama kõrgpunkti.

· Huuled on ümber partneri kõrvade ja pehme sosistamine
· Tema keha hakkab värisema
· Nahk muutub tundlikuks
· Ta hingamine muutub kergemaks, pinnapealsemaks
· Ta jäsemed võivad muutuda kõvaks või üle keha tekib tugev tämberus

Sa pead jälgima partneri kehakeelt, et haarata tema tundede kulminatsioon hetk. Kui te suudad haarata tema orgasm hetke, on stigma valmis isegi kauemaks minema.

Üllatage oma partnerit

Kui sa näed vaeva selle peale, et näidata, kui olulised nad teile on, siis oled sa juba heas suunas. See võib olla väga lihtne: alustage kingitusega või rääkige lihtsalt sellest, kui osav partner sa teisel päeval olid. Su valmisolek oma partnerit üllatada lähendab teid teineteisele. Väikesed üllatused ehitavad usaldust, mis omakorda suurendab seksuaalset soovi.

Keskenduge eelmängule

Eelmäng on palju rohkem kui pelgalt “soojendus” enne seksi algust. See on aeg, mil tõesti üksteisega lähedasi olla. Seks ei pea olema kiire asi, mis võimalikult kiiresti läbi saaks ja kus mehe soovid on ettevõtte ja kokkuleppe juhtid. Kui sa saad paremini läbi oma partneriga eelmängus, siis on trenn palju kvaliteetne, mitmekülgne ja rahuldust tunnetav.

Räägi oma partnerile toreda seksi kohta

Selge viis rahuldada naist on rääkida sellest, kuidas sulle tema tuled ja kuidas see sind võlub. Kõigile meeldib kiitus, eriti siis, kui asi puudutab seksi. Julgusta oma partnerit rääkima sind köitvatest kohtadest tema kehal, mis teda erutavad või isegi mõnedest asjadest, mida oleks hea proovida. See võib juhtida terviklikuma ja põnevama seksuaalkogemuseni ning avada uusi võimalusi, millega oma partnerit rahuldada.

Loo atmosfäär

Parima seksuaalkogemuse loomiseks on oluline luua ideaalne atmosfäär. See pole alati lihtne ülesanne, kuid heli, valgus ja lõhn on ainult mõned asjad, mida saate juhtida. Planeerige oma kohalolek enne tasakaalustamist – soojendage oma voodit koos kvaliteetse voodipesuga, vanni lisamine enne sektsiooni soojendamist, valmistage küünlad ja hankige oma partnerile lemmik kokteil.

Andke ja vastake tagasisidele

Tagasiside on võti suhtluse jaoks, mis hõlmab seksi. See on kohustuslik, kuna see võib aidata leida teid oma partneri soovidega ning aidata parendada teid omaette ja koos partneriga. Vastake kohe oma partneri kehakeelele, nii ulatate kiletamatumal hetkel oma partnerile sobivat armastuse leeki.

Kasutage mänguasju

Mänguasjad on suurepärane viis oma seksuaalelu vürtsitamiseks. Need võivad olla vaginaalsete pallide näol, vibraatorite näol; välisetimulatsiooni mänguasjad või käsikäes partneriga käed ja suu, võivad lisada olemasolevale seksuaalkogemusele täiendavat rahuldust. Kahjuks on mänguasjadel endiselt stigmatiseeritud tunne, kuid need võivad turgutada mõlema partneri seksuaalset moraali.

Unustage oma ootused

Naiste jaoks on seks palju enamat kui pelgalt kehas olevat seksuaalset naudingut. Põhjuseid selleks on palju. See võib olla seotud süveneva usaldusega, järjekindla suhtlusega, elektroonilise rõõmu ja intiimsete sidemete loomisega. Soovitame kasuks oma partnerit võtta, samal ajal õppides, kuidas paremini teda rahuldada.

KOKKUVÕTE

Täna oleme rääkinud sellest, kuidas rahuldada naist. Nagu näete, on selleks mitu võimalust ning ainuke tee vastuse leidmiseks on aktiivne eksperimenteerimine selle nimel, et leida just oma partnerile sobivad lahendused. Tõeline rahuldus käib kaasa suurema suhetega, lähenemisviisi õigeks ajastamisega, romantiliste hetkede loomise ja sisulistest vestlustest osavõtmisega. Kui teete kõik õigesti ära, on võimekas, et jätate oma partnerile meeldejääva kogemuse, mis toob nad alati tagasi soovi juurde veidi rohkem tundma saada.