Nullkulu

Nullkulu

kuidas naist rahuldada?

Kuidas Naist Rahuldada: Kõik, Mida Sa Peaksite Tegema

Kas oled kunagi endalt küsinud, kuidas naist rahuldada? Tundub, et see on küsimus, mida paljud mehed endalt küsivad. Tegelikult on naistel palju erinevaid viise, kuidas nautida seksuaalelu, kuid selles artiklis uurime mõnda parimat nõu, kuidas naist rahuldada.

Alusta õigesti

Enne kui saad hakata naist rahuldama, pead alustama õigesti. See tähendab, et sa pead mõistma naiste anatoomiat ja kuidas naisele meeldib katsuda. Enamik naisi tahab alustada suudlustega, tundides käte, huulte ja keele hellitatust kogu kehal.

Kas teadsid, et naistes on tunda kõige rohkem erogeenseid tsoone: kael, rinnad, nibud, kõrvad, reied ja tagumik? Alusta kõigepealt nendest tsoonidest hellitades, et ujuda sujuvalt süvamerele, kus leiad naiste K-punkti. See on väga tundlik ala kehas, mis jääb vagina sissepääsu lähedusse kuid tagumikku poole. Kui spetsiifilisemalt rääkida, siis tasub naise g-punkti otsida tema tupe põhjaosas, mis on umbes 4-5 cm sügavusel ja umbes mandariinikujuline.

Keskendu eelmängule

Enamik naisi vajab rahulolu saavutamiseks eelmängu. See ei tähenda ainult suudlemist ja kallistamist, vaid ka teatud suguti piirkonda jõudmiseks aega ja tähelepanu pööramist. Naine võib juba eelmängu keskelt niivõrd ära väsida, et tema keha ei suuda isegi tippu saavutada.

Kas sa teadsid, et kui naine saab enne seksuaalvahekorda orgasmi, siis suureneb tema tõenäosus jõuda uuesti tippu ka orgasmi ajal? Selleks tuleb sul keskenduda naise erinevatele erogeensetele tsoonidele, tagamaks, et naisele meeldib seksi ja ta tahab sinuga edasi minna.

Kommunikeeri hästi

Kommunikatsioon on seksuaalelu üks tähtsamaid aspekte. Kui sa ei räägi oma partneriga, mida sa soovid ja mida sa ei soovi või mis sulle meeldib ja mis ei meeldi, on raske teineteist rahuldada ja rahulolu saada. Kindlasti võta kätt ka täiesti juhuslikult ja küsi naiselt tema arvamust. Küsi tema käest, mis talle meeldib ja mida tahab ta proovida.

Pole vahet, kas su partner on uus või püsisuhe, alati peaksid olema avatud dialoog sellest, mis teile kellelegi meeldib ja mis on ebaselge. Kommunikatsioon aitab teil ka saavutada suuremat usaldust ja intiimsust ning saavutada naudingut mitmel tasandil.

Muuda asendit

Kui seksi ajal märkad, et naistel-veelgi parem naise K-punkti stimuleerimiseks ja rahuldamiseks, muuda asendit. Proovi erinevaid poose, et leida kõige sobivam neile mõlemale.

Ära kiirusta

Orgasmi saavutamiseks pead keskenduma naistele ja nende vajadustele, mitte enda rahuldamisele. Ära kiirusta, liigu mõnusalt ja aeglaselt ning naudi seda hetke kogu oma tähelepanuga.

Kokkuvõtvalt tuleb rõhutada, et seks on eriline ja nii nagu vähegi saame, tuleb seda naudingut tunda osates ära kuulata partnerit ja andeks anda see, millega kõik arvestavad näiteks elus on – meie murede, eesmärkide ja raskuste kaalumine. Kasutades meie pakutud nõuandeid ja vihjeid – keskendub eelkõige naudingu saavutamisele läbi läbimõeldud ja kiirustamata tegutsemise, saadad taeva poole esmalt ennast, siis teist ja õpid tundma armuelu kõige vajalikumat komponenti – ausust ja avatust.