Nullkulu

Nullkulu

kuidas naised ennast rahuldavad?

Kuidas naised ennast rahuldavad

Seksuaalne rahulolu on oluline igaühele, sõltumata soost. Kuid sageli on teatud piinlikkustunde tõttu raske arutada oma intiimelu teistega. Eriti vale on arvamus, et ainult mehed mõtlevad pidevalt seksist. Tegelikult tunnevad naised samamoodi ja eelistavad ka masturbeerida. Selles artiklis arutleme selle üle, kuidas naised ennast rahuldavad.

Miks masturbeerida?

Masturbeerimine on tegevus, mida mehed ja naised saavad teha iseseisvalt, et rahuldada oma intiimseid vajadusi. Isegi kui olete suhtes ja seksuaalpatner on olemas, on masturbeerimine endiselt paljude naiste jaoks atraktiivne valik. Masturbeerimise eeliseks on see, et saad enda päralt oma intiimse nautimise aja, mõtlemata partneri soovidele ja vajadustele. Lisaks muudab masturbeerimine keha ja vaimu lõdvestatuks ning võimaldab naistel avastada oma keha ja seksuaalsust.

Kuidas masturbeerida?

Igal naisel on oma intiimsete puudutuste eelistused. Kuid siiski on mõned tuntumad tehnikad, mida paljud naised kasutavad.

Fingersäär

Enamik naisi kasutab masturbeerimiseks sõrmeotste katsed. See on traditsiooniline, tasuta ja õppimiskõverat pole. Alustage keha ergastamisest, näiteks puudutades rinnanibusid või erogeenseid alasid nagu kael, kõhu ja reie siseküljed. Seejärel uurige oma suguelundeid, keskendudes häbememokkadele ja klitorisele. Kasutage sõrmeotsteid õrnalt, libistades neid üle klitoris.

Duššivoolik

Paljud naised naudivad masturbeerimist ka vee all dušši või vanni all, kasutades dushi voolikut. Reguleerige veejuga surve tugevust ja suunda kuni leiate ideaalse tasakaalu naudingu ja mugavuse vahel. See võib olla ka teie lemmik viis, kui otsite kergendust menstruatsiooni ebamugavuste ajal.

Sekslell

Sekslelu on veel üks valik naise enda naudingu ja rahulolu jaoks. Deponeerige oma isiklik lipuheiskaja – näiteks vibraator, dildo või G-punkti massöör. Pea siiski meeles, et sekslelu ostmisel tuleb hoolikalt kaaluda materjale ja tervist. Valige tooteid, mis on CE-märgisega, mis tähendab, et need vastavad Euroopa Liidu tervise ja ohutuse standarditele.

Masturbeerimise vältimine

Masturbeerimine on loomulik viis lõõgastumiseks ja intiimseks nautimiseks. Paljud naised võivad end siiski häbeneda ja süüdistada selles vanemaid tavasid, levinud kultuurilisi uskumusi ja isegi usutavalt meditsiinilisi raamatuid. Tõde on see, et masturbeerimine on meditsiiniliste uuringute kohaselt osa normaalsest intiimsuhetest ja ei põhjusta mingit kahju.

Järeldus

Nagu juba mainitud, on raske avatult rääkida intiimelu eelistustest isegi kõige lähedasemate sõpradega. Kuid masturbeerimine on naiste jaoks täiesti normaalne ja levinud viis iseseisvalt rahulduse ja lõõgastumise leidmiseks.

Nii et armas lugeja, pole midagi valesti ega häbiväärset selles, kuidas naised ennast rahuldavad. Läbi oma keha uurimise ja erootiliste piirkondade puudutamise on võimalik saada uusi naudingu kogemusi ja parandada vaimset tervist. Kõige tähtsam on õppida enda eest hoolt kandma ja võtma enda jaoks elus vajalik aeg.