Nullkulu

Nullkulu

kuidas ennast armastada?

Kuidas Ennast Armastada: Tunne Endas Olevat Armastust

Endasse armumine on tõeliselt imepärane kogemus. See on tee, mis aitab sul enda kohta rohkem teada saada ja ennast leida. Kuid loomulikult ei ole see alati lihtne. Paljud inimesed võitlevad enese armastamise ja endaga rahulolu kohta. Kui ka sina oled üks nendest, siis sa oled õiges kohas. Siin on mõned kergesti jälgitavad nõuanded selle kohta, kuidas armastada ennast ja tunda endas seesmist armastust.

Mõista, mis takistab sul endale armastuse andmist

Mõnikord võime me enda suhtes olla karme, kuna me ei ole rahul oma vigade ja puudustega. Kuid see on viga! Sul tuleks mõista, et puudujäägid ja vead ei ole elus halvad asjad. Tee vigadest hoopis õppetunnid, mille järgi edasi liikuda ja areneda. Tunnista, et kõik teevad vigu ja armasta ennast nagu sa armastad teisi inimesi.

Kasuta enda positiivseid omadusi rõhutamiseks

Võib juhtuda, et sa alahindad enda positiivseid omadusi või sa ei tunnista neid üldse. Keskendu endale ja märka neid asju, mis sulle meeldivad. Pea meeles, et iga inimene on erinev ning just sellepärast on ka erinevad omadused erinevatel inimestel. Ehk on sul ka suurepärased väljanägemise omadused, või oled sa tark, hooliv või artistlik. Leia endale sobiv hobi, mis võimaldab sul oma andeid ja positiivseid omadusi väljendada.

Hoia oma suhtumine positiivsena

Negatiivne suhtumine endasse võib põhjustada veelgi suurema enesehinnangu languse. Seega, püüa hoida oma mõtlemine positiivsena. Proovi mediteerida, loe enesearengu raamatuid, räägi endaga positiivsel viisil ja alusta päeva positiivsete affirmatsioonidega. Kui sa tõesti tahad enda elus midagi muuta, siis jätka positiivsete sõnumite kinnistamisega oma mõtetes.

Määratle enda jaoks selged eesmärgid

Eesmärgid on võimas vahend enese armastamise jaoks, sest need aitavad sul end arendada ning andestada endale möödalaskmised. Seega, pane endale realistlikud eesmärgid ja saavuta neid. Tekita endale isiklik ajakava ja loe regulaarselt eesmärke, mida tahad saavutada. Kui sa näed, et oled jõudnud ühe eesmärgi lõppu, siis võta aega selle saavutamise üle rõõmu tunda.

Leia aega enda “isetegevusteks”

Tehes asju, mis sulle meeldivad, koged sa enese rahunemist ja õnne, mis mõjutab sinu elu terve päeva. Leiad endale hobikorras, mida sa teed kire ja armastusega. Hoia oma ajakava tasakaalustatuna ning planeeri protokole oma isetegevuste kohtadesse. Võid alustada väikeste sammudega, näiteks tantsimise või laulu treeningutega. Leiad endale sobiva tegevuse ja harjutama iseendaga aeg-ajalt.

Lõpetuseks…

Endasse armumine ei ole mingi küsimus, aeg-ajalt võttame tasase kahaneva käigu. Aga siiski, alati leidub selles valguses hajusid ja lihtsaid viise, kuidas sellesse tundama õppida ja iseendale armastuse andmiseni jõuda. Pea meeles, et sina oled väärtuslik ja see, kes sa oled, loeb kõige rohkem. Leia armastus enda seest ja anna endale tema õigus olemas olla.