Nullkulu

Nullkulu

kuidas alkoholi lõhnast lahti saada?

Kuidas alkoholi lõhnast lahti saada: põhjalik juhend

Alkohol on meie elus lahutamatu osa. Tähistades olulisi sündmusi, kohtudes sõpradega ning lõõgastudes pärast pikka päeva – alkoholi tarbimine on selle kõige tavalisem viis. Kuid sageli võib alkoholitarbimise tagajärjeks olla ebameeldiv lõhn, mis võib püsida kaua pärast selle tarbimist. Siin on mõned efektiivsed viisid, kuidas alkoholi lõhnast lahti saada.

Vee joomine

Kõige lihtsam viis alkoholi lõhnast lahti saada on juua piisavalt vett. Kui joote palju vett, eemaldate alkoholi kehast kiiremini ja see vähendab lõhna intensiivsust. Võite juua leige vett või lisada sellele sidruni- või laimimahla. See aitab värskendada hingeõhku ja vähendada alkoholi lõhna.

Närimiskumm

Närimiskumm aitab alkoholi lõhnast lahti saada, kuna see aitab suus tekkivaid baktereid tappa. Kuid tavalise närimiskummi kasutamine ei pruugi olla piisav, sest see sisaldab suhkrut. Valige suhkruvaba närimiskumm, sest suhkru mõjul võib tõusta hambaaukude tekkerisk. Närimiskummi närides käivitub süljeeritus, mis värskendab suud ja vähendab alkoholi lõhna.

Klorofüll

Klorofüll, mis on tuntud taimsete pigmendi poolest, on suurepärane vahend alkoholi lõhnast lahti saamiseks. Klorofüll sisaldavate toodete hulka kuuluvad näiteks koriander, petersell ja rukola. Saate neid kasutada salatites või lisada kokteilidele. Kui aga eelistate kiiremat lahendust, võite kasutada klorofülli tabletti. See aitab neutraliseerida alkoholi lõhna ja pakub halitoosivastast toimet.

Hambapasta

Hambapasta on suurepärane vahend närtsinud hingeõhu vastu. Kasutage tahkestavaid hambapastasid, kuna need aitavad kõrvaldada suus olevaid baktereid. Seda meetodit saab kasutada koos närimiskummiga.

Küüslauk ja sidrun

Kuigi küüslauk ja sidrun võivad olla isegi hullemad kui alkohol, aitavad need siiski alkoholi lõhnast lahti saada. Sidrun puhastab toksilisi ühendeid, mis tekivad kehas alkoholi tarvitamisel, ning aitab vähendada alkoholi lõhna. Küüslauk aitab värskendada hingeõhku ja tappa suus olevaid baktereid. Teisisõnu, sidrun ja küüslauk võivad olla ideealsed kangelased, kui otsite kiiret istungit alkoholi lõhnast lahti saada.

Õhutamine

Kui olete viimasel ajal alkoholi tarbinud, peate oma eluruumid õhutama. Avage uksed ja aknad, et lasta värskeid õhumulle. Lisaks võiksite proovida kasutada õhuvärskendajaid või hõõruda aromaatsed õlid oma käte sisse ja loksutada neid kogu kehal. See värskendab teie ruumi ja aitab ka teil lõõgastuda.

Vähem alkoholi

Lõpuks, kuid mitte vähem tähtsana, on üheks parimaks viisiks tulla alkoholi lõhnast lahti, tarbida seda vähem. Sel moel jääb alkoholi lõhnib teie hingeõhus paremini kontrolli alla ja vältite alkoholi liigtarbimisest tingitud terviseprobleeme.

Lõppsõna

Kokkuvõttes on alkoholi lõhnist vabanemine väga lihtne, kui teate, kuidas seda teha. Kõlab lihtsalt, aga nagu näete ülaltoodud juhistest, on olemas mitmeid meetodeid, kuidas selle probleemi lahendamiseks saate kasutada. Nii et järgige neid nõuandeid ja nautige oma alkoholimomente, teades, et teid ootab ees lõõgastunud, värske ja lõhnatu hingeõhk.