Nullkulu

Nullkulu

kui vana on nublu?

Kui Vana On Nublu?

Nublu on praegu üks Eesti populaarsemaid artiste. Ta on tuntud oma räppmuusika poolest ja on saanud tuntuks ka väljaspool Eestit. Paljud tema lugude armastajad tahaksid teada, kui vana ta tegelikult on. Selles artiklis räägime me kõigest, mis on seotud Nublu vanusega.

Kes on Nublu?
Nublu õige nimi on Aleksandr Žemžurov. Ta sündis detsembril 1997 Venemaal Vladivostokis. Hiljem kolis pere koos temaga Tallinna, kus ta läks kooli ning õppis ka muusikat. Nublu mainis hiljem intervjuus, et alustas muusika kirjutamisega juba üsna noorena.

Millal alustas Nublu muusika tegemisega?
Nublu alustas muusika tegemisega juba noores eas. Ta rääkis ise, et alustas muusika kirjutamisega juba lapsena. Koolis õppis ta lisaks klaveri- ja kitarriõpetajadelt ka muusikateooriat. Ta kirjutab oma muusikat ise ning on kaasprodutsent paljude oma lugude juures. Tema tänuväärseks kaaslaseks muusika kirjutamisel on tema laululavastus kaaslane Rämmar.

Kui vana on Nublu praegu?
Nublu sündis detsembril 1997, mis tähendab, et 2021. aasta septembris oleks ta 23-aastane. Arvestades tema noorusliku ja energilise muusikaga võiks arvata, et ta on nooruk. Kuid ta on juba hakanud muusikat tegema palju varem. Paljud tema fännid imetlevad tema küpsust ja oskust end väljendada.

Nublu populaarsus
Nublu muusika on tõusnud kiiresti võrreldes teiste Eesti muusikutega. Tema debüütalbum “Põhjanael” ilmus 2018. aasta lõpus ning võttis Eesti muusikamaailma kiiresti üle. Album oli esimene omataoline, mis oli täielikult eesti keeles kirjutatud ning sai kiiresti populaarseks. Esimesel nädalal osteti seda albumit üle 600 korra. Sellest ajast alates on Nublu muusika muutunud veelgi populaarsemaks. Ta on andnud ka mitmeid kontsertreise, nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Nublu lood
Nublu esimene tuntum lugu oli “Eesti muld ja Eesti süda”, mis sai tuntust kohalike muusikafännide seas. Hiljem avaldas ta veel mitmeid teisi lugusid, nagu “Mina ka”, “Trenn”, “Mina olen see” ja “Mina tean”. 2020. aastal avaldas ta oma teise albumi nimega “333”.

Kas Nublu on seotud ka teiste artistidega?
Nublu on koostööd teinud paljude Eesti muusikutega, nagu näiteks Reket ja Gameboy Tetris. Ta on öelnud, et tahab teha koostööd ka rahvusvaheliste artistidega.

Kokkuvõte
Nublu on üks Eesti populaarsemaid artiste, kelle muusika on nii Eestis kui ka väljaspool populaarne. Tema debüütalbum “Põhjanael” tõusis noore artisti tuntuse kiiresti ning tema muusika on muutunud veelgi populaarsemaks. Nublu on sündinud 1997. aastal, mistõttu on ta 2021. aastal 23-aastane. Ta on tuntud oma räppmuusika poolest ja on teinud koostööd paljude teiste Eesti artistidega, samuti ka ise kirjutanud ja tootnud muusikat.