Nullkulu

Nullkulu

mis on nublu nimi?

Mis on nublu nimi?

Kui oled sattunud Eesti muusikamaailmaga kokku puutuma, siis on väga suur tõenäosus, et oled kuulnud nublust. Nublu on Eesti artist, kelle karjäär on kogunud uskumatut populaarsust. Ta on mitmeid kordi valitud aasta artistiks, tema muusikat kuulatakse raadios ja tema kontsertidest räägitakse veel kaua pärast seda, kui see on lõppenud.

Käesolevas artiklis uurime, mis on nublu nimi ja kuidas ta saavutas nii suure populaarsuse. Alustame tänaseks päevaks kõige populaarsema Eesti artisti taustast.

Kel on nublu nimi pärit?

Nublu on sündinud aprillil 1998 Eestis. Tema pärisnimi on Andres Kivilaid. Algselt hakkas ta muusikaga tegelema hoopis teise artistinime all – Freshi nime all. Nublu sai selle nime alles 2017. aastal, kui ta alustas koostööd teiste Eesti muusikutega.

Nublu nime taga võib peituda mitmeid tähendusi. Mõned inimesed on arvanud, et nublu tähendab “noore kassi mäe”. Teised on sellega seoses maininud ka “nublu” tõlget Loe edasi. ..

Nublu edu saladused

Nublu jaoks ei ole edu tulnud kergelt ning teda on tabanud mitmed tagasilöögid. Kuid ta on näidanud vaprust ja väljendanud oma emotsioone läbi laulutekstide. See on olnud tema edu võti. Nublu suudab väljendada oma mõtteid ja emotsioone nii, et tema lood kõnetavad inimesi igas eas.

Teine nublu edufaktor on kindlasti see, et ta teeb uskumatut koostööd teiste artistidega. Näiteks tema kõige kuulsam lugu “Öölaps” on koostöölugu Eesti räppari Reketiga. Artistid on töötanud koos ka hiljem ning nende koostöö on tõestanud, et nad moodustavad hea tiimi.

Kokkuvõttes on nublu nimi tuntud tänu tema muusika kvaliteedile ja sellele, kuidas ta räägib lugusid, mis lähevad inimestele korda. Ta suudab väljendada emotsioone ja hirme, mis paljudel on, kuid mida nad ei ole suutnud sõnadesse panna.

Kas nublu lendab veel kõrgel?

Nublu on jõudnud juba uskumatusse kõrgusse, kuid tema jaoks ei ole see kindlasti lõpp-punkt. Ta on lubanud, et tema muusika ei jää kunagi seisma ning tema plaanid hõlmavad palju uusi projekte ja koostöid. Tänase numblu edulugu annab igale muusikasõbrale palju lootust ja näitab, et kõik võib olla võimalik.