Nullkulu

Nullkulu

mida teha vana pesumasinaga?

Mida teha vana pesumasinaga: Põhjalik giid

Pesumasin on kodumasinaid, mis aitab meil meie igapäevast elu korraldada. Siiski, nagu paljude teiste kodumasinate puhul, võivad ka pesumasinad aja jooksul halveneda ja enam nii hästi töötada. Kui oled mures oma vananenud ja kobeda pesumasinaga, siis ära muretse, sest selles artiklis saad teada, mida sellise masinaga ette võtta.

1.

Vana pesumasinaga alustamiseks tuleks kontrollida, kas see on veel funktsionaalne. Kui see on katki, siis võib-olla on aeg see uue pesumasina vastu välja vahetada. Kuid kui pesumasin ei tööta nii hästi kui varem, võib see olla ka remondi küsimus.

2.

Enne remonditöödega alustamist kontrolli, kas pesumasin on ikka veel elektriga ühendatud. Kui jah, siis lülita see kõigepealt välja. Järgmisena tuleks kontrollida pesumasina veevarustusjuhtmeid, filtrit ja trumlit. Kui need on ummistunud või kahjustatud, tuleks need parandada või välja vahetada.

3.

Kui lekked on pesumasina kasutamise ajal muutunud ohuks, võib olla aeg vahetada välja pesumasina veevoolikud. Kui need on kulunud, pragunenud või ummistunud, võib see olla allikas, miks vesi automaati lekib.

4.

Keerake pesumasina kummirõngas ja puhastage see. Kui rõngas on must ja hallitusest kleepuv, tuleks sellest vabaneda,, et tagada viisakas ja hügieeniline keskkond, milles teie pesumasin töötab.

5.

Kui kuuled pesumasina töötamise ajal tugevat heli, siis tuleks selle põhjust mõistmiseks kontrollida pesumasina põhja. Tavaliselt on tugev müra tingitud laagri probleemidest või nõrkadest tööelementidest.

6.

Kui pesumasina trumli sees olevate veepritsmete ja mustuse märkate, tuleks see puhastada. Kui te seda ei tee, võite põhjustada kahjuritele elupaiga, mis võib mõjutada pesumasina tööd tulevikus.

7.

Jälgige pesumasina tsentrimiskiirosti ja kindlasti asendage sellel katkine kiiros. Kui midagi tsentrimiskiirosis katki läheb, võib pesumasina töö lõppeda.

Kokkuvõte

Kui olete oma pesumasina tööga rahulolematu, tuleks alustada selle põhjuste väljaselgitamisest. Enamik vana pesumasinate probleemidest tulenevad halvast hooldusest, kasutamisest või kulunud osadest, nagu veevoolikud, filtrid, trummel ja kummirõngas. Mõningate lihtsate hooldus- ja parandustöödega võib pesumasin taas töötada nagu uus. Kui mõni selline lahendus ei toimi, siis võib olla aeg kaaluda uue pesumasina ostmist.

Kui teil on probleeme oma pesumasina hooldamisel või parandamisel, on võib-olla parem pöörata spetsialistide poole. Kogenud seadmetehnik saab teie masina kiiresti tööle panna, tagades, et see töötab pikka aega tõrgeteta. Kuid kui olete juba kursis pesumasina hooldamise ja parandamisega, siis suudate oma masina uuesti üles seada ja rõõmustada selle töödega pikka aega.