Nullkulu

Nullkulu

mida teha vana madratsiga?

Mida teha vana madratsiga

Vana madratsi kohalt lahkumine on sageli keeruline, kuid samas oleks parim valik pehme, mugava ja füüsiliselt ja vaimselt toetava voodi saamiseks. Kuid mida teha vanaga? Siin on mõned näpunäited, kuidas vana madratsiga ümber käia, et saaksite sellest parima välja võtta.

Tehke sellest külalistetuba

Kui teil on vana madratsi külalistetoas vaba koht, võib see olla kasulik. Külalistetuba on parem, kui seal on kaheinimesevoodi, mitte madrats.

Andke sellele uus elu

Kaaluge asjaolu, et annate oma vanale madratsile uue elu. Üks võimalus on madratsi katmine uue kattega kanga, nagu linane, eest. Võite ka osta spetsiaalse madratsi katte või õmmelda ise. Kui teie madratsil on lahtine kate, võite seda pesta või asendada ka uue kattega.

Tehke sellest rõdu või veranda diivan

Kuna madratsid on väga pehmed, võivad need olla suurepärased istumisalad nii rõdul kui ka verandal. Teistest madratsitest ehitatud diivan võib olla ka mugav, kui teete selleks palju patju.

Tehke sellest koduloomade jaoks mugav koht

Kui teil on lemmikloomad, siis võite oma vanast madratsist teha nende jaoks mugava pesa. Selleks võite katta selle veekindla kilega ja asetada see voodisse või asetada see põrandale.

Lõigake see tükki

Võite lõigata vanast madratsist tükke, mis on kasulikud muudes töökohtades. Näiteks võite kasutada vanu tükke riiulite ehitamiseks või muude mööblitükkide tegemiseks.

Utiliseerige

Kui kõik muud võimalused on ammendatud, dovisage vanale madratsile äratoomine. Seejärel minge kohaliku riikliku äraveo käitlejaga või korraldage tasuta personal vastavalt kohalikule kogukonna äraviskamisele.

Kokkuvõte

Vanad asjad nagu madratsid võivad olla tõelised peavalud otsustamiseks, mida nendega teha. Kuid kasutades neid mõningate leidlike näpunäidete abil, võite neid muuta mugavamaks ja tõelisteks ressurssideks. Samuti on oluline mõelda sellele, kuidas vanad esemed kogukonnas mõjuvad, nii et olge kohalik huvitatud teenused ja teadke, kuidas neid ressursse kasutada.