Nullkulu

Nullkulu

mis tähtkuju ma olen?

Mis tähtkuju ma olen?

On palju inimesi, kes on huvitatud astroloogiast ja ühestki horoskoobi prognoosist ei saa mööda vaadata. Astroloogia on eriala, mis tegeleb planeetide mõjuga ja tähtkujudest tulenevate iseloomujoonte määramisega. Kaasaegne astroloogia teab tähemärke, mis jagunevad neljaks elemendiks: tuli, maa, õhk ja vesi ning igal tähemärgil on oma isikupärased jooned.

Siin on põhjalik juhend, mis aitab määrata, milline tähtkuju olete ning mida see tähendab teie isikupära ja elu kohta. Alustame astroloogia alusest – tähtkujudest.

Mis on tähtkujud?

Tähtkujud on astroloogias kasutatavad kujutluspildid, mis kujutavad endast rühma tähistaeva tähti. Neid on kokku kaksteist ning igal tähtkujul on oma isikupärased jooned.

Peale selle, et tähtkujud on astroloogia põhielemendid, kasutatakse neid ka ajaloo jälgimiseks. Näiteks muistsed inimesed kasutasid tähtkujusid mehaaniliste seadmete kalibreerimiseks ning nende kasutamisel laeva ehk laeva navigeerimiseks.

Tähtkuju määramine

Tähtkuju määramiseks on vaja teada, millal inimene on sündinud. Peale sünnikuupäeva on oluline ka sünniaeg ja koht. Tähtkujusid määravad astroloogilised süsteemid ning kuigi erinevad süsteemid annavad erinevaid tulemusi, on zodiaagi viis välja töötatud eriti laialt levinud ning moodustab astroloogia baasi.

Viis zodiaagi

Zodiaag määrab tähtkujude kuulumise tavaliselt erineva ajaliste intervallide alusel. Need viis zodiaaki on:

• Tuli
• Maa
• Õhk
• Vesi
• Kõik

Zodiaakide alusel on ka määratud tähemärkide kuulumine. Ükski tähemärk ei jää zodiaagi alla, mis võib mõne jaoks olla segadust tekitav ja vastuoluline.

Tule tähemärgid

Tule tähemärgid on väga aktiivsed ja elurõõmsad. Tule elemendi all on nad impulsiivsed ning täis tegutsemist, kuid samal ajal ka tundlikud ja emotsionaalsed. See kehtib muuhulgas järgmiste tähemärkide puhul: Jäär, Lõvi ja Ambur.

Jäär: (21. märts – 19. aprill)

Leidke oma sisemine juht. Jäär on egoistlik tähemärk, mis on seotud suure jõu ja aktiivsusega. Tõelised juhid, restaureerivad Jäärad energiat ja toovad võimsa tulekuma oma tegevustesse.

Lõvi: (23. juuli – 22. august)

Armagu olla austatud. Lõvi on eksklusiivne ja uhke tähtkuju, seotud suuremeelsuse ja komplimentidega. Lõvid vajavad alateadlikult tähelepanu ja sündmuste keskpunkti, süüvimata neid täielikult mõistma.

Ambur: (22. november – 21. detsember)

Leidke oma sisemine filosoof. Amburid on vaimsed ja filosoofilised loodused, seotud usalduse, lootuse ja optimismiga. Amburite jaoks on elus rohkem kui väline edu ning püüdlemine sügavamate ideede ja tähenduste poole.

Maa tähemärgid

Maa tähemärgid on tugevad ja praktilised, kes teavad, kuidas tasakaalustada füüsilist ning vaimset maailma. Nad on seotud praktilisuse ja stabiilsusega ning kipuvad olema üsna tugeva tahke isikupäraga. Siin on järgmised tähemärgid: Sõnn, Neitsi ja Kaljukits.

Sõnn: (20. aprill – 20. mai)

Leidke oma sisemine kompass. Sõnnid on praktilised ja jonnakad, kes määravad tugevalt oma väärtusi ja moraali. Sõnnid hindavad mugavust ja turvalisust ning töötavad innukalt, et säilitada sellist eluviisi.

Neitsi: (23. august – 22. september)

Leidke oma sisemine usaldus. Neitsid on tundlikud ja ettevaatlikud tähemärgid, kes on seotud korra, puhtuse ja loogikaga. Neitsid hinnavad mingil määral täiuslikkust ja ootavad oma elust maksimaalselt, mis võib mõnikord olla hävitav.

Kaljukits: (22. detsember – 19. jaanuar)

Leidke oma sisemine talupoeg. Kaljukitsed on karmid, jõulised ja vastupidavad ning neid seostatakse asjalikkuse ja vastutustundega. Kaljukitsed hindavad traditsioonilisi väärtusi ja teevad oma tööd kannatlikult ja visa lähenemisega.

Õhu tähemärgid

Õhu tähemärgid on intellektuaalselt arengule suunatud ning nad on seotud erakordselt ärksate ja leidlikega. Õhu tähemärke iseloomustab vabaduse otsimine ja ideede paljusus, kuid neil on sageli raskusi emotsioonide väljendamisega. Just siia alla kuuluvad Jäära vastandid, ehk Veevalaja, Kaalud ja Kaksikud.

Veevalaja: (20. jaanuar – 18. veebruar)

Leidke oma sisemine visionäär. Veevalajad on innovaatilised ja loomingulised indiviidid, kellel on lai silmaring ning kes näevad maailma suurema pildina. Veevalajad nautivad ainulaadset mõtlemist ja individuaalsust ning neil on kerge maailma silmapaistvamate inimestega kohelda.

Kaalud: (23. september – 22. oktoober)

Leidke oma sisemine harmoonia. Kaalud on tundlikud ja kaalukausina peate tasakaalu ja harmooniat nii sõprade kui partneritega. Kaalud hindavad seltskonda ja on tuntud oma rahuliku ja tasakaaluka kuid loomingulise lähenemisviisi poolest.

Kaksikud: (21. mai – 20. juuni)

Leidke oma sisemine kaksik. Kaksikud on intellektuaalid, sageli vastu võitlejad. Neil on looduses mitu isiksust ning keerulised suhtlemisoskused. Kaksikute jaoks on ülimalt oluline uudishimu ja iseärasus, et mõista oma kohti kaaslaste seas.

Vee tähemärgid

Viimane rühm on tähemärkide seeria, mida esindavad veega seotud tähemärgid. Need inimesed on empaatilised ja tundelised ning seostuvad sageli ka intuitiivsust ja unistamistega. Veetähemärkide hulka kuuluvad Kalad, Vähk ja Skorpion.

Kalad: (19. veebruar – 20. märts)

Leidke oma sisemine romantik. Kalad on loomingulised ja tundlikud inimesed, kes põhinevad oma elus unistustele ja visioonidele. Kalad on eriliselt andekad loomingulisuses ja otsivad oma elus oma kohta Kunsti ja muusika valdkonnas.

Vähk: (21. juuni – 22. juuli)

Leidke oma sisemine pere. Vähid on õrnad ja hoolivad inimesed, kes hindavad perekonda ja kodu väga kõrgelt. Vähikene igatseb soojust ja on tuntud emotsioonide väga sügava väljenduse poolest.

Skorpion: (23. oktoober – 21. november)

Leidke oma sisemine energia. Skorpionid on jõulised ja intensiivsed tähemärgid, kellel on kalduvus süveneda ja obsessiivsetesse mõtteväljadesse minna. Skorpionid hindavad keeldumist ja müsteeriumit, mis on hästitoimivad kui ka suur väljakutse.

Kokkuvõte

Horoskoop või tähtkujud on alati olnud huviobjektiks ning paljud inimesed usuvad, et see annab aimu tema isiksusest ja tulevikust. Ükskõik, kas te olete huvitatud astroloogiast või lihtsalt uudishimulik, milline tähtkuju olete, on see artikkel andnud teile põhjaliku juhendi, mida teha ja millist informatsiooni otsida, kuidas erinevad tähtkujud teie elu mõjutavad. Samas tuleb meeles pidada, et horoskoobi prognoosid on vaid huvitavad ennustused ning aktiivne ja loominguline lähenemine oma ellu on alati kõige tähtsam.