Nullkulu

Nullkulu

kuidas saan aru et olen rase?

Kuidas saan aru, et olen rase?

Raseduse saabumine on naise elus üks kõige imelisemaid kogemusi. Seda tuleks võtta tõelise kingitusena elust endast. Kui olete hakanud kaaluma, et olete rase, tahate teada saada, kuidas saaksite seda kindlalt teada. Käesolev artikkel annab teile põhjaliku ülevaate sellest, kuidas saada aru, et olete rase.

Regulaarse menstruaaltsükli puudumine

Kui olete olnud seksuaalselt aktiivne ja teil pole järgmisi menstruaaltsükleid, võib see olla kindel märk rasedusest. Kui teil on ebaregulaarne tsükkel, siis võib rasestumine olla raskesti tuvastatav.

Rinnatundlikkus ja turse

Võimalik, et märkate oma rindades tundlikkust ja turset. See võib olla tingitud hormonaalsetest muutustest teie kehas, mis on seotud rasedusega. Samuti võite märgata nibude tume-muutust või sügelemist.

Väheste verejooksude esinemine

Väheste verejooksude esinemine on varajane märk rasedusest. Kui märkate menstruatsiooniperioodil tavalisest vähem verd, võib see olla märk rasedusest.

Hommikune iiveldus

Raseduse varajases staadiumis võib hommikune iiveldus olla tavaline sümptom. See võib tekkida erinevates vormides, näiteks toidu lõhna, maitse või isegi pildi vaatamisel. See võib tekkida igal ajal päeval või öösel.

Väsimus

Raseduse varajases staadiumis võib tekkida väsimus. Seda võib seletada ka hormonaalsete muutustega teie kehas. Kui tunnete pidevat väsimust ja energiapuudust, võib olla võimalik, et olete rase.

Suurenenud kehatemperatuur

Kui olete aktiivne ja teie kehatemperatuur tõuseb, võib see olla varajane märk rasedusest. Looduslikult tõuseb kehatemperatuur ovulatsiooni ajal, kuid kui see tõuseb püsivalt, võib see olla märk rasedusest.

Tundlikkus lõhnadele

Raseduse varajases staadiumis võib võõraste lõhnade talumine olla keeruline. Teie keha võib muutuda tundlikuks teatud lõhnadele või toitudele. See võib omakorda põhjustada iiveldust ja muid sümptomeid.

Positiivne rasedustest

Kui soovite tõeliselt kindel olla, et olete rase, võite kasutada kodust rasedustesti. Need testid kasutavad uriiniproove, et tuvastada rasedushormooni olemasolu kehas. Kui test näitab positiivset tulemust, on tõenäoline, et olete rase.

Järeldus

Nagu artiklist selgub, on väga mitmeid märke, mis võivad viidata sellele, et olete rase. Mõned neist sümptomitest võivad olla üsna sarnased tavalistele menstruaalkrampidele, seetõttu on oluline jälgida neid ja ennetada rasestumist, kui olete seksuaalselt aktiivne. Mürgistuse ennetamiseks on soovitatav pöörata tähelepanu nendele sümptomitele ja võtta kiiresti vastavad meetmed. Seega, kui tunnete ebamugavusi või mõni sümptom tekib, pidage nõu arstiga ja tehke rasedustest!