Nullkulu

Nullkulu

mis maa see on liis lemsalu?

Mis maa see on Liis Lemsalu?

Liis Lemsalu on üks Eesti kõige tuntumaid lauljaid, kes on võitnud paljude inimeste südameid oma kaunite ja hästi kõlava häältega. Kuigi ta on noor, on ta juba saavutanud palju. Ent kas me teame, mis maa see Liis Lemsalu on?

Liis Lemsalu varane elu

Liis Lemsalu sündis 26. oktoobril 1992. aastal Pärnus. Ta kasvas üles Viljandimaal Abja-Paluojal koos oma vanemate ja kahe õe õega. Liis oli väikesest peale muusikaga seotud, kuna tema isa jõudis ta õpetama. Ta juhendas teda, kuidas klassikalisi lugusid klaveril mängida.

Liis alustas esinemisega juba varakult, kui ta osales oma kooli lauluvõistlusel. Kuid tõeline karjäär algas, kui ta võitis 2009. aastal telesaate Eesti otsib superstaari, mis on Eesti populaarseimad talentide otsimis-show-d.

Lauljatari karjäär

Pärast superstaari võitmist muutus kogu Liis Lemsalu elu. Ta sai tuntuks üle kogu riigi ja tema fännide arv kasvas kiiresti. Ta oli üks populaarseimaid noori lauljaid oma põlvkonnas. Liis Lemsalu on tuntud oma võimsa hääle poolest, mida ta kasutab nii rocki, popi kui ka elektroonilise muusika jaoks.

Liis Lemsalu on laulnud mitmetes keeltes, sealhulgas eesti, vene, inglise ja veel paljudes teistes keeltes. Ta on osalenud mitmetel muusikafestivalidel, esinenud tuuridel ja andnud välja palju edukaid albumeid ja singeleid.

Ta on võitnud kõrgeid kohti paljudel laulukonkurssidel, sealhulgas Eesti laulul, mis on Eesti rahvuslik laulukonkurss. Ta esindas ka Eestit 2018. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel, kus ta saavutas koha.

Lisaks on Liis Lemsalu mitmekülgne artist, kes on esinenud ka televiisoris. Ta on olnud modellina mitmete top-brändide reklaampildil.

Lõppsõna

Liis Lemsalu on võluv, andekas ja kõikidele meeldiv noor lauljatar, kes on tõestanud oma väärtust nii muusika kui ka meelelahutusmaailmas. Ta on armastatud oma fännide, pere ja sõprade seas ning tema talent on inspireerinud paljusid noori lauljaid. Eesti muusikamaastikul on ta saanud endale koha, mida mitmed teised artistid kadedusega silmitsevad.