Nullkulu

Nullkulu

mida vaadata narvas?

Mida Vaadata Narvas: Avasta Ajalooline Ja Kaasaegne Narva

Kui oled huvitatud Tallinna-Vene piiri lähedal asuvast Narvast, siis oled õiges kohas. See ajalooline linn on tuntud oma maaliliste vaadete, Balti piirkonna ilusaima barokkstiili kindluse ja vanaaegse turgude poolest. Kui sa tahad teada, mida vaadata Narvas, siis loe edasi.

Narva Kreenholm: Alusta Siit
Narva Kreenholm on linnas asuv ajalooline tekstiilivabrik, mis on kahe riigi, Eesti ja Venemaa vaheliste läbirääkimiste tulemusena rajatud. Vabrikus on rohkem kui 1000 töötajat ning seda peetakse kaasaegse töötlemistööstuse pretsedendituks näiteks Eestis. Kui soovid näha, kuidas kunagi tolleaegne juhtiv tekstiili- ja masinatööstus toimis, siis külasta kindlasti Kreenholmi.

Narva linnus: Ajaloohõnguline Kindlus
Narva linnus on ajalooline kindlus, mis on ehitatud juba 13.-16. sajandil. Kindlus oli venelaste ja rootslaste vaheliste lahingute võti. Linnuse hoone, paksud kindlustatud seinad, tornid, kaitsekarid ja aknad loovad tõeliselt keskaegse atmosfääri. Linnuses on muuseum, kus on eksponeeritud huvitavad eksponaadid, mis näitavad Narva linnuse ajalugu.

Aleksander Narvski katedraal: Usuline unikaalsus
Narva südames Narva jõe ääres asub Aleksander Narvski katedraal. Katedraal on ehitatud 19. sajandil ja seda peetakse üheks kõige tähtsamaks ajalooliseks paigaks Narvas. Katedraali fassaad on säravvalge ja seda on kaunistatud kaunite lilledega. Katedraal on avatud turistidele ja nad saavad seal näha suurejoonelisi vitraaže ja maale.

Narva Linnamuuseum – Ajalooline Kogemus koos Põnevate Liitritega
Narva linnamuuseumis on eksponeeritud põnevad ja haruldased esemed, mis näitavad Narva ajalugu. Külastajad saavad siin lähemalt tutvuda Narva mineviku, uurida Narva ajaloolisi hooneid ja vaadata tähelepanuväärseid liitreid, mis on narvakate jaoks väga olulised.

Narva Maailmamere Muuseum: Loo Nelja Okeani Näol
Narva Maailmamere Muuseum on kaasaegne muuseum, mis avati Narva jõe ääres 2012. aastal. Muuseumis on süvamere elusolendite, hajutatud teadmiste ning kaasaegsete tehnoloogiate kohal olevad näitused. Muuseum on lõbus, hariv ning nauditav koht lastele ja täiskasvanutele.

Narva Turg:Osta Mäletsejaid
Narva turg on kaasaegne turuplats, kus on müügil suur hulk tooteid alates kodumaisest köögiviljast ja puuviljadest kuni liha ja kalatoodeteni. Turg on hea koht kohaliku elu-olu tundmaõppimiseks. Kohalikud kauplejad müüvad siin oma kaupa ning turul saab proovida ka välismaiseid maitseid.

Energia Avastuspark: Lõbus ja Hariv
Energia Avastuspark on ideaalne koht igale laia silmaringiga lastele, kus nad saavad kaasaegse ja lõbusa keskkonna. Avastuspark võimaldab külastajatel saada praktilisi teadmisi erinevatest energialiikidest, sest siin saate oma kätega ise asju teha ja katsetada.

Fama Keskus: Kaasaegse Disaini Keskkond
Fama Keskus on Narvas suur kaasaegne kaubanduskeskus, mis asub Narva südames. Keskus on populaarne koht ka kaubanduses tegelevatele kauplejatele, kes soovivad oma äri välja arendada. Keskuses võite leida palju kauplusi, restorane ja muid meelelahutusvõimalusi.

Kokkuvõtteks
Narva linn on suurepärane koht kõigile, kes armastavad ajaloolisi ja kaasaegseid ehitisi, samuti inimesed, kes armastavad kultuuri ja ajaloolisi paiku. Narvas on palju asju, mida vaadata ja uurida. Võib soovida uurida algusest lõpuni Narva ajalugu, alustades Narva Kreenholmi ajaloost ja seejärel äratuntav ära tuntud Narva linnusest. Aleksander Nevski katedraal, Narva linnamuuseum, tööstuspark ärge unustage ka Narva turgu ja Energia Avastusparki. Fama keskus on kaasaegne keskus, kus saate nautida kaubanduslikke tegevusi ja sobib kindlasti poodlemiseks.