Nullkulu

Nullkulu

mida teha suvel?

Mida teha suvel: 15 ideed unustamatuks puhkuseks

Suvi on siin ja loodus on täies õites. See on aeg, mil paljud inimesed otsivad põnevat tegevust väljaspool kodu ning veedavad oma aja reisides, lõõgastudes randades, grillides või nautides muud suve ja vaba aja seltskonda sobivat tegevust. Kui otsid inspiratsiooni, kuidas suvi meeldivalt ning mõnusalt veeta, siis jätka lugemist, sest see artikkel annab sulle 15 ideed suviseks tegevuseks.

Uju ja päevita rannas
Üks kõige ilmsem suvine tegevus on rannas käimine. Kui elad mere ääres või suuremas linnas, on rannas veetmine suurepärane võimalus lõõgastuda, saada päikest ja nautida seltskonda merelainete kohinat kuulates.

Korralda piknik looduses
Kui soovid linnakärast eemal rahu ja vaikust nautida, võtke sõpradega ette piknik ning leidke endale sobiv järve äär või metsaalune, kus saate ümbrust nautida ja grillida.

Planeeri lõbus seiklusparki külastus
Kui oled põnevust ihkav inimene, või kui sul on pärispiiret ületav lapsuke, siis planeeirge lõbus külastus seiklusparki, kus saate adrenaliini pumpama. See on suurepärane tegevus kogu perele.

Tõsta adrenaliini tasemeid ja proovi surfingut
Kas oled mõelnud proovida suvel uue hobi omandamist? Proovi surfigut! Surfata saad ka kohapeal käies, mis annab lisavõimaluse avastada uusi randu ja kohti.

Matka looduses
Kui soovid matkata, siis vali välja mõni looduskaunis koht ja mine matkale. Matkamine pakub suurepärast võimalust lõõgastuda värskes õhus, nautida loodust ja saada uusi kogemusi.

Lõõgastu puhkusel välisriigis
Kui oled pikalt tööd rabanud ja soovid võtta aja maha ning lõõgastuda puhkusel, siis reisi välisriiki ning naudi erinevaid kultuurielamusi, ajaloolisi paiku, erinevat toidukunsti ning kauneid loodusvaateid.

Proovi ägedaid veespordi tegevusi
Kui oled eeal nautinud vee peal olemist, proovi erinevaid veespordi tegevusi nagu näiteks veesuuskamine, veepallis mängimine, surfamine või hoopis lohesurfi proovimine.

Pane end väljakutsuvatesse olukordadesse
Kui soovid proovida end väljakutsuvates olukordades, siis võta ette langevarjuhüpe, hoia mägironimisel tasakaal või proovi hea meelega ropu nimega “bungee jumping” tegevust.

Kalasta
Kui soovid rahulikumat tegevust, mine kalale! See on üks suurepärane võimalus veeta aega lõõgastavalt ja nautida looduse ilu. Lisaks sellele saad kalaretseptidega oma kokandusoskust täiustada.

Külasta erinevaid turismiattraktsioone
Kui soovid rohkem teada saada oma kodukandi ajaloost, kultuurist ja turismiobjektidest, vali välja mõni huvipakkuv koht ning võta ette külastus. Sellest võid leida palju uut ning huvitavat.

Osale lahedal väljasõidul
Kui sul on palju sõpru, võtke ette lahe väljasõit, mis võib sisaldada näiteks kanuusõitu, rannavõrkpalli võistlust, discgolfi mängimist, matkamist või jalgrattasõitu.

Tee oma aias grillpidu
Kui oled rohkem sõprade aja veetja ning kodus grillimine ei ole veel tänaseni juhtunud, siis korralda oma aias grillpidu. Paku erinevaid lihatoite, kartulisalatit, saia ja head seltskonda.

Naudi suuremaid muusikasündmusi
Suvel toimub alati rohkelt suuremaid muusikasündmusi, nagu näiteks pooltelgi, kontserdid või muusika festivalid. Vaata, millised sündmused sulle meeldivad ja mine nautima heas muusikas!

Treeni värskes õhus
Kui soovid peale pikka kirja päeva aktiivselt värskes õhus aega veeta, siis mine linnalaagrisse või spordiplatsile ning tee trenni. See võib sisaldada kergeid jooksuringe, ujumist, jalgrattasõitu, tai-chi või muud.

Tee midagi uut ja ootamatut
Kui soovid proovida midagi täiesti uut ja ootamatut, siis vali välja mõni suurem või väiksem ettevõtmine. Mida sa veel ei ole proovinud, aga varem oled selleks soovi välja öelnud? Proovides midagi ootamatut, saad aidata kaasa suurema seikluse loomisele.

Kokkuvõtvalt võime öelda, et suvi on suurepärane aeg uute kogemuste omandamiseks ning lõõgastumiseks koos sõprade, perekonna või ka üksinda. Kui järgid meie soovitusgi, siis kindlasti saad unustamatu suve!