Nullkulu

Nullkulu

mida teha pärnus suvel?

Mida teha Pärnus suvel?

Suvi on imeline aeg Pärnus. Rannad on täidetud päikese ja lõbutsemisega. Kas soovite teada, mida teha Pärnus suvel? Siin on kõik, mida vajate, et veeta Pärnus mõnus suvepuhkus.

Külastage Pärnu randa

Pärnu rand on see koht, kus paljud linna külastajad veedavad oma aja. Pärnu rand on Nelgi ja Mai tänava vahel ning on tuntud oma kerge liivapõhja ja soojade veede poolest. Siin saate päevitada, ujuda, surfata või mängida erinevaid mänge.

Uurige kauneid parke

Pärnu on tuntud oma ilusate parkide poolest. Näiteks on rohelised alad Vallikääru ja Emajõe pargid, Rannapargid ja Tammsaare park. Need ilusad parkid on suurepärased kohad, kus piknikku teha, jalutada, joosta või lihtsalt aja veetmiseks.

Proovige kohalikku toitu

Pärnu on täis suurepäraseid kohvikuid ja restorane, kus saate proovida kohalikku toitu. Tuntud roogu on näiteks suitsukala, Pärnu leib, sörts ja grill-liha. Miks mitte proovida kohalikku toitu, kui olete Pärnus?

Uurige ajaloolisi hooneid

Pärnus on palju ajaloolisi hooneid, mida külastada, näiteks Tothehof, Endla teater ja rannahoone. Need hooned on tuntud oma arhitektuurimälestistena ja pakuvad külastajaile ajaloolist elamust.

Osalege festivalidel ja üritustel

Pärnus on kogu suvi palju festivali ja üritusi. Näiteks muusika- ja kunstifestivalid, Pärnu operasümpoosion, Pärnu filmifestival ja mitmed spordiüritused. See on suurepärane võimalus lõbutseda ja kohtuda uute inimestega.

Külastage talusid ja käsitööpoode

Pärnumaal on palju talusid ja käsitööpoode, kus külastajad saavad osta käsitööd, näha taluloomi ja proovida kohalikke tooteid.

Osalege aktiivsetel välitegevustel

Pärnus on palju välitegevusi, näiteks jalgrattasõit, ratsutamine, vibulaskmine ja purjelauasõit. Need aktiivsed tegevused annavad võimaluse nautida suve ning korraldada põnevaid seiklusi.

Külastage Pärnu muuseumi

Pärnu muuseum annab ülevaate Pärnu ajaloost. Siin saate näha üle 150 000 aasta vanuseid arheoloogilisi leide ning uudistada sõjateemalist ekspositsiooni.

Nautige ööelu

Pärnu ööelu on samuti kõrgel tasemel. Pärnus on mitmeid restorane ja baare, kus saate nautida head toitu ja jooki ning kohtuda uute inimestega.

Kokkuvõte

Pärnu on kaunis linn, kus on terve suvi palju tegevusi. Külastage Pärnu randa, uurige ilusaid parke, proovige kohalikku toitu, külastage ajaloolisi hooneid, osalege festivalidel ja üritustel, külastage talusid ja käsitööpoode, osalege aktiivsetel välitegevustel, külastage Pärnu muuseumi ja nautige ööelu. Pärnu üksikasjalikke näpunäiteid leiate aadressilt visitparnu.com.