Nullkulu

Nullkulu

mida teha tallinnas suvel?

Mida teha Tallinnas suvel: parimad kohad külastamiseks ja asjad, mida teha puhkuse ajal

Tallinna suvi on midagi imelist. Kui soovid kasutada võimalust, et põgeneda linnakärast ja nautida kaunist Eesti loodust, siis on Tallinn kindlasti õige sihtkoht. Siin on nii palju teha, et võid olla kindel, et suvi on täis mälestusi täis. Selles artiklis vaatame lähemalt parimaid kohti, mida saab külastada Tallinna ümbruses. Oleme koostanud ka nimekirja tegevustest, mida saab nautida puhkuse ajal.

Kuumägi

Kuumägi on üks kõige paremini hoitud saladusi Tallinna ümbruses. Pole paremat kohta, kuhu minna, kui soovid loodusega lähemalt tutvuda. Siin saad nautida kauneid matkaradu, külastada vana kaevandust, sõita tõukerattaga, käia viburajal ja palju muud. Lisaks on siin suurepärane võimalus pikniku pidamiseks, sest siin on rohkelt avatud ruumi.

Pirita rand

Kui sa oled ranna armastaja, siis peaksid kindlasti külastama Pirita randa. See on suurepärane koht, kus nautida päikese käes lesimist, ujumist ja veespordi tegevusi. Rannast avanev vaade on hämmastav ning liivarand on ideaalne koht jalutuskäikude jaoks mere ääres.

Tallinna vanalinn

Tallinna vanalinn on kindlasti koht, mida peaks külastama suvepäevadel. Siin saad jalutada läbi ajaloo, külastades ajaloolisi kohti nagu Toompea loss ja Niguliste Kirik. Samuti on siin lai valik restorane, mis pakuvad maitseelamusi igale maitsele.

Kadrioru park

Kadrioru park pakub suurepärase võimaluse nautida ilusat loodust ja ajaloolisi hooneid. Siin saad külastada Kadrioru lossi, Paksu Margareeta torni ja KUMU kunstimuuseumi. Kaunid vaated ja rohelus leiad siit igal aastaajal.

Seikluspark

Kui soovid veeta põneva päeva koos sõprade või perega, siis peaksid kindlasti külastama seiklusparki Tallinna ümbruses. Siin on mitmeid erinevaid tegevusi, nagu ronimisseinad, takistusrajad, köievedu jne. Seikluspargid sobivad kõikidele vanustele ja on suurepärane võimalus veeta päev värskes õhus.

Laulasmaa rand

Laulasmaa liivarand on ideaalne koht, kuhu minna, kui oled loodusesõber. Liivarannas on palju ruumi, et nautida päikese käes lesimist ja rannavõrkpalli mängimist. Lisaks on siin lai valik toitlustuskohti, mis pakuvad maitsvat toitu.

Vihula mõis

Vihula mõis on kaunis koht, mida peaks külastama kõik, kes soovivad veeta päeva ajaloolises kohas. Siin saad külastada muuseumi ja nautida kohalikku toitu. Mõisa lähedal on ka kaunis juga, mis pakub suurepärast võimalust pildistamiseks.

Conclusion

Tallinn on koht, mida peaks külastama suvel. Siin on nii palju teha, et võid olla kindel, et suvi on täis tegevust. Kuumägi, Pirita rand, Tallinna vanalinn, Kadrioru park, seikluspark, Laulasmaa rand ja Vihula mõis on vaid mõned parimatest kohtadest, mida võid külastada. Eesti loodus on ilus ja suveperioodil tuleb see eriti hästi esile. Ära kõhkle ja külasta Tallinna, et veeta suvepäevad koos sõprade ja perega.