Nullkulu

Nullkulu

mida teha suvel pärnus?

Mida teha suvel Pärnus

Pärnu on üks ilusamaid linnu Eestis, mida tasub kindlasti külastada. See kuurortlinn on täis näha ja teha ning sobib ideaalselt neile, kes soovivad veeta suvepäevi ranna ääres päikese käes lesides. Siin on mõned soovitused, mida suvel Pärnus teha.

Rannas kohal viibides on kindlasti kõige populaarsem tegevus päevitamine. Pärnu rand on lai ja liivane ning sobib igale vanusele. Pärastlõunal võib haarata kaasa raamatu või palli ning nautida aega rannas sõpradega. Kui oled aga seiklushimuline, siis saad proovida näiteks parasailing’ut, jahisõitu või surfamist.

Kui oled ajaloo- või kultuurihuviline, siis võiksid kindlasti külastada Eliisabeti kirikut. See on üks Pärnu vanimaid hooneid ning selles asub ka Pärnu Muuseum. Muuseumis saad teada linna ajaloost ning kultuurist läbi ajalooliste artefaktide ja näituste.

Kui oled aga rohkem looduse jaoks, siis võiksid külastada Pärnu jõge. Pärnu jõe kaldal saab nautida kaunist vaadet ning teha pikemaid jalutuskäike. Samuti saab jõega ka seigelda kanuuga.

Üks populaarsemaid atraktsioone Pärnus on kindlasti ka Valgeranna seikluspark. See sisaldab erinevaid radu, mida saab läbida erinevate raskusastmetega. Seikluspark sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kui oled aga toidufriik, siis tasub kindlasti külastada Pärnu turgu. Seal leidub erinevaid putkasid, mis pakuvad kohalikku toitu ja käsitöömeeneid. Turg on avatud igal nädalapäeval ja seal on alati midagi uut ja huvitavat.

Üks huvitav koht, mida külastada, on ka Lottemaa teemapark. See on spetsiaalselt lastele mõeldud park, kus on erinevaid tegevusi ja atraktsioone. Parkis saab sõita rongidega, ronida erinevates turnimisatraktsioonides ning külastada ka erinevaid teemasid.

Loomulikult ei saa Pärnus külastamata jätta ka kohvikuid ja restorane. Linna südames asuvad kohvikud ning restoranid pakuvad erinevaid kohalikke ja välismaiseid roogasid. Kindlasti võiks proovida kohalikku käsitööõlut, mida on võimalik leida erinevates baarides ja restoranides.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Pärnu on täis erinevaid tegevusi ja vaatamisväärsusi. Siin on midagi igale vanusele ja huvile ning kindlasti on see üks parimaid kohti, kus veeta suvepäevi. Soovitame kindlasti külastada seda imelist linna ning nautida suvepäevi siin!

Kokkuvõte:
Pärnu on imeline linn, mis pakub erinevaid tegevusi igale vanusele ja huvile. Siin saab nautida päevitamist rannas, külastada erinevaid vaatamisväärsusi ja teemaparke, teha pikemaid jalutuskäike või sõita kanuuga mööda jõge. Lisaks saab nautida kohalikku toitu ja käsitööõlut ning imetleda kaunist linna vaadet. Soovitame kindlasti külastada Pärnut ning nautida tõeliselt imelist suve!