Nullkulu

Nullkulu

mida teha rootsis lastega?

“Mida teha Rootsis lastega?” – tõeliselt unustamatu perepuhkus

Rootsi on kaunis maa, kus on palju meelelahutust nii lastele kui ka täiskasvanutele. Siin on palju erinevaid kohti, kus lapsed saavad lõbutseda ning vanemad saavad lõõgastuda ja nautida Rootsi maalilisi vaateid. Siin on mõned ideed, mida teha Rootsis lastega.

Skanseni vabaõhumuuseum

Skanseni vabaõhumuuseum pakub oma külastajatele ajas tagasi rändamise kogemust. Siin on võimalik jalutada läbi Rootsi mineviku, näha, kuidas inimesed elasid ja millised olid nende pidupäevad. Muuseumi ala on lai ja pakkuda on palju huvitavat nii lastele kui ka täiskasvanutele. Muuseumis on tegevust, mida saab nautida koos terve perega. Skanseni vabaõhumuuseum on ideaalne koht perepäeva veetmiseks.

Gröna Lundi lõbustuspark

Gröna Lundi lõbustuspark on ideaalne koht adrenaliini otsijatele. See pakub mitmeid atraktsioone nii suurtele kui ka väikestele. Lisaks sellele on parkis suur valik erinevaid restorane ja kohvikuid, kus on võimalik maitsta erinevaid toite. Kindlasti ei jäta Gröna Lundi lõbustuspark kedagi ükskõikseks.

Tivoli Grona Lund

Tivoli Grona Lund on pealinnas asuv teemapark, mis pakub palju erinevaid tegevusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Siin on võimalik näha mitmeid etendusi, kuulata muusikat ning nautida huvitavat meelelahutust. Tivoli Grona Lundis on võimalik veeta terve päev ja nautida pilte, mida ideelne koht peresõiduks.

Stockholmi mereparkide ja saarte külastamine

Stockholmi merepargid ja saared on ideaalsed kohad perepuhkuse veetmiseks. Sellised saared nagu Vaxholm ja Fjaderholmarna on vaid paari kilomeetri kaugusel Stockholmi vanalinnast. Need saared on ideaalsed perepuhkuseks. Seal on võimalik minna paadisõidule, ujuda ja süüa head toitu.

Legoland Discovery Centeri külastamine

Legoland Discovery Center on nii lastele kui ka täiskasvanutele suurepärane koht erinevate LEGO objektide vaatamiseks. Siin on palju erinevaid tegevusi, sh LEGO ehitamine, näituste külastamine ja palju muud. See on suurepärane koht lastega külastamiseks, sest võimaldab teil näha erinevaid elutruuna tehtud LEGO ehitisi.

Skansenin loomaaed

Skansenin loomaaed asub Stockholmis ning see on suurepärane koht, kus lapsed saavad näha erinevaid loomi ning õppida uusi asju eluslooduse kohta. Loomaaed on ideaalne koht, et nautida päeva koos terve perega.

Tapla loomaaias

Tapla loomaaed asub Lõuna-Rootsis ning seal on palju erinevaid loomi. Siin on võimalik näha loomi, kes elavad Lõuna-Ameerikas, Aafrikas ja Austraalias. Loomaaed on paik, kus saab veeta terve päeva koos perega.

Kokkuvõtteks

Rootsi on suurepärane koht lastega reisimiseks. Siin on palju erinevaid kohti, kus lapsed saavad lõbutseda ning vananed saavad lõõgastuda. Peale selle pakuvad paljud teemaparkid, loomaaiad ja muuseumid erinevaid tegevusi, mida võimalik nautida terve perega. Rootsil on palju pakkuda!