Nullkulu

Nullkulu

mida teha riias lastega?

Mida teha Riias lastega

Riia on esimene peatuspaik paljudele turistidele, kes soovivad nautida kaunist ajaloolist linna, maitsvaid toite ja muidugi kaunist loodust. Kuid see ei pruugi olla ainult täiskasvanute jaoks, sest Riias on palju tegevusi ka lastele. Selles artiklis vaatame lähemalt mida Riias lastega teha.

Löga maja

Löga maja võib olla üks huvitav koht, kus lastega külastada. See muuseum asub vanas kesklinnas ja on täis käsitööd ja muidu käsitööalast tegevust. Lastel on võimalik osaleda töötubades või luua enda kätega midagi uut. Löga maja on võluv koht, kus lapsed saavad oma loovust näidata.

Riia loomaaed

Riia loomaaed on koht, kus lapsed saavad näha loomi, mis meie piirkonnas just kohatud pole. Loomaias on palju imetamist nii lastele kui ka täiskasvanutele. Saate kohtuda elevandite, jääkarude, draakonite ja haldjate kogukonnaga. Kõike seda saab teha loomaaia erinevates osades, mis hõlmavad loomade hooldamist ja toitmist.

Attraktsioonid Riiast

Riia pakub lastele palju erinevaid atraktsioone, näiteks A.A Vaino roosiaed ja looduspark Sinine järv. Paljudel neist on mugavused, kus lapsed saavad mängida ja lustida värskes õhus. Kuid suurematele lastele ja täiskasvanutele on ka palju põnevaid asju, näiteks Tsirkuse ja mängu muuseum, Lilli palmituba ja palju muud.

Toidu maailm Riias

Lapsed armastavad suurepärast maitsvat toitu! Riial on palju restorane, kus saate proovida erinevaid toite ja traditsioonilisi roogasid. Astuge sisse pudides olevate mahladega mees- ja kõrvitsapirukadega kohvikutesse ja niisutage rahulikult keha ja hinge nende maitsvate toitudega.

Riia vanalinn

Riia vanalinn on imekaunis koht, kus lapsed saavad tutvuda huvitavate ajalooliste paikadega. Kuid peale kaunite vaadete ja ajalooliste kohtade, saate proovida ka linna muusikainstrumentide muuseumi või Rii koguneva sõdalaste mälestusmärkimuse mälestusmärki.

Elurikkus Riiast

Riia on suurepärane koht tegelemiseks loodusvaatlusega. Siin saab uudistada kontinentide erinevaid liike, nagu näiteks linnud ja loomad. Külastage Loodusmaja ja saate kogeda imelised kooslust omas elemendis ning koguni loodushariduse avastamiseks välitööd teha.

Filmitööstus

Riia oli üks tuntumaid filmilinnu NSV õlul ja on jäänud tuntud filmitööstuskeskus ka tänasel päeval. Lastega on võimalust osaleda Bollywoodi võtetel, seikelda filmiline ärasaatmine või külastada filmimuuseumi. See on mitmekesine ja huvitav linn, millest te kõik saate osa.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes on Riia suurepärane koht lastega puhkamiseks. Siin on palju põnevaid kohti, mida külastada ja palju erinevaid asju, mida teha. Te saate lastega ööbida hotellides ja proovida huvitavaid toite. Nii et kui otsite kohta, mida reisida koos lastega, on Riia suurepärane valik!