Nullkulu

Nullkulu

mida teha lastega stockholmis?

“Mida teha lastega Stockholmis” – Üksikasjalik giid

Stockholm on üks ilusamaid ja ajaloolisemaid linnu maailmas. Selle linnaga kaasneb igas vanuses käijatele palju võimalusi. Vanematele, kes soovivad külastada ajaloolisi kohti või kaasaegseid muuseume, on palju valikuid. Samamoodi, kui soovitakse tegevusi, mis on suunatud lastele, on Stockholmis palju teha. Allpool on toodud parimad soovitused selle kohta, mida Stockholmis lastega teha.

Vasa Muuseum

Vasa Muuseum on populaarne Stockholmis või isegi kogu Rootsis. Laeva lugu on hämmastav ja lastele (ning täiskasvanutele) on teiste hulgas palju vaadata ja õppida. Muuseum asub otse kesklinna lähedal ja on lihtsasti ligipääsetav.

Skansen

Stockholmis on külastamiseks suurepärane hulk kultuurilisi kohti. Skansen on Rootsis kõige vanem vabaõhumuuseum. See koosneb ajaloolistest hoonetest, kus saab näha erinevaid kunste ja käsitöid, samuti kogeda elu-olu ajaloolistes aegades. Lisaks selgub tavaliselt, et Skansenis on lastele palju teha. Näiteks saab lapsed mängida mõnedes ajaloolistes tegevustes ja näha loomi.

Grona Lund

Grona Lund on üks populaarseimaid lõbustusparke linna südames. Kuigi seal on mõned lisakulud, on see väärt külastamist, kuna seal on palju lõbusaid atraktsioone, mis on suunatud nii täiskasvanutele kui ka lastele, ja seal on suurepärane vaade üle kogu linna.

Loe lastele raamatuid

Raamatukogudes julgustatakse lastele loetud raamatute valikut. Biblioteekide valik on ulatuslik, ja seal on raamatuid igas vanuses lastele, mille seast valida. Paljudes raamatukogudes toimuvad regulaarselt ka lastele loetud lood.

Vasak Utter Ö-õlleaed

Vasak Utter Ö-õlleaed on suurepärane koht, kus saab nautida ilusat ilmata nii suvel kui ka talvel. See on sealne ainus sisetuba, kus saab külastada loomi. Ö-õlleaed korraldab ka lastele sobivaid üritusi, mis toimuvad näiteks nädalavahetustel.

Kaknästornet

Kaknästornet on linna hallatav vaatetorn, kus saab nautida lummavat vaadet üle kogu linna. Ta on 28-korruseline ja täiesti maagiline koht. Lastele meeldib tõenäoliselt ka ilus vaade, mida saab nautida vaateplatvormilt.

Tom Tits Experiment

Stockholmis asub Tom Tits Experiment – interaktiivne muuseum, mis on mõeldud kogu perele. See on koht, kus lapsed saavad käed külge panna erinevatele katseseadmetele ja kohtades, kus saab avastada erinevaid nähtusi.

Mall of Scandinavia

Mall of Scandinavia teenib kui üks linnakeskust kõige kaasaegsemaid kaubanduskeskusi. Keskus pakub lastele ka palju võimalusi, näiteks Euroopa kõige suuremas lõbustusparkides – Superpark.

Järeldus

Need on vaid mõned Stockholmist leitavad paljudest tegevustest, mis on suunatud lastele. Kõik, kes linna külastavad, leiavad oma lastele midagi teha. Kõigile soovitame kasutada seda artiklit juhendina selle kohta, kuidas seda linnas leiduvaid põnevaid tegevusi külastada.