Nullkulu

Nullkulu

mida teha lastega pärnumaal?

Mida teha lastega Pärnumaal

Tere tulemast! Kui planeerite Pärnu külastust koos oma lastega, on teil palju valikuid, kuidas koos huvitavalt aega veeta. Linn pakub peale rannapuhkuse veel palju suurepäraseid kohti ja tegevusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Siin on mõned näpunäited ja soovitused, mis aitavad teil oma Pärnu reisi kavandada.

Lastele sobiv majutus Pärnus

Enne kui Pärnu uurima hakkate, peaksite leidma parima majoitusvõimaluse. Pärnus on suurepärane valik hotelle, kus saate koos perega ööbida. Samuti võite kaaluda majutust sisustatud korteris, mis pakuvad palju ruumi ja privaatsust.

Lastele mõeldud tegevused ja külastuskohad Pärnus

Pärnu Muuseum

Esimeseks peatuseks võite valida Pärnu Muuseumi, mis pakub nii lastele kui ka täiskasvanutele suurepäraseid vaatamisväärsusi. Siin saate näha Läänemere ajalolu näidiseid, samuti teisi põnevaid eksponaate.

Pärnu Linnastaadion

Kui otsite midagi aktiivsemat, siis külastage Pärnu linnastaadionit. See on suurepärane koht, kus lapsed saavad energiat välja elada ja spordimänge nautida. Saate ka jalutada väljakul ümber ja nautida vaadet.

Pärnu loomaaed

Kui olete loomasõber, siis võite külastada Pärnu Loomaaeda. Siin saate näha erinevaid loomi ja nautida ka jääkaru toitmist. Kindlasti on loomaaia külastamine laste jaoks lõbus tegevus.

Väikese Rannapaargu teemapark

Kui otsite lõbustusparki, siis soovitame külastada Väikese Rannapaargu teemaparki. Siin saate nautida paljusid põnevaid atraktsioone ja aktiivseid tegevusi, nagu ronimine ja veeretamine.

Kohvikud ja restoranid Pärnus

Pärnu pakub ka erinevaid võimalusi einestamiseks, kus saate lõunatada või õhtusööki nautida. Siin on mõned soovitused, mis on nii laste kui ka täiskasvanute jaoks sobivad:

Kohvik Supelsaksad

See on suurepärane koht hommikusöögi ja kohvi jaoks. Kohvik asub rannapromenaadi kõrval, mis pakub ka suurepärast vaadet merelainetele.

Pärnu kohvik Spargel

Kui soovite kohvikut, kus lastele on ka midagi pakkuda, peaksite kindlasti külastama kohvik Sparglit. Siin on suur valik erinevaid kooke ja maiustusi.

Lounge 24

Kui soovite mitmekülgset menüüd ja stiilset atmosfääri, siis on Lounge 24 see õige koht. See restoran asub Rannahotelli katusel, kus saate nautida suurepärast vaadet linnale.

Järeldus

Pärnu pakub suurepäraseid kohti ja tegevusi lastele ja täiskasvanutele. Enne kohalejõudmist peaksite korralikult planeerima oma majutuse ja ka külastuskohad, et muuta oma reis võimalikult väärtuslikuks. Pidage meeles, et olemas on palju muid kohti ja vaatamisväärsusi ning kohalikel elanikel on palju soovitusi, mida külastada. Loodame, et see artikkel aitab teil ülevaatlikult planeerida oma järgmist Pärnu linnaskäiku.