Nullkulu

Nullkulu

mida teha lastega narvas?

Mida teha lastega Narvas: Ülevaade parimatest tegevustest kogu perele
Narva on Eesti suuruselt kolmas linn ja oluline sadam ning piiriületuskoht Venemaaga. Linna rikkalik ajalugu, kultuuripärand ja erakordne asukoht pakuvad aga ka palju meelelahutust ning hulgaliselt põnevaid tegevusi kogu perele. Oleme koostanud selleks juhendi parimatest lastesõbralikest atraktsioonidest ja vaatamisväärsustest Narvas.

Lasteaedade külastamine
Esimene tegevus, mis kindlasti väikestele reisisõpradele meeldib, on Narva lasteaedade külastamine. Lasteaia pedagoogid näitavad, kuidas nad õpetavad lastele erinevaid oskusi, alates joonistamisest ja lugemisest kuni muusika ja tantsuni. See on hea võimalus saada aimu Eesti haridussüsteemist ja laste kasvatamise viisidest.

Narva Muuseumi külastamine
Suuremate lastega tasub kindlasti minna Narva Muuseumisse, mis avati uute ekspositsioonidega hiljuti. Muuseumis näed ringkäigu käigus mitmeid erinevaid eksponaate Narva ajaloost, nii muinasaegsetest aegadest kuni tänapäevani. Muuseumisse on rajatud ka kaasaegsed interaktiivsed eksponaadid, nii et lapsed ei tunne ennast igavalt ja saavad aktiivselt osaleda muuseumi külastamisel.

Meelelahutuskeskuse Aqva Spa külastamine
Suvel on linnas palju teha, kuid külmematel kuudel soovitame külastada Aqva Spa meelelahutuskeskust. Selle keskuse näol on tegemist veepargiga, kus on palju rõõmsaid atraktsioone nii suurtele kui ka väikestele külastajatele. Lisaks on meelelahutuskeskuses saunad, massaažiruumid ja restoran, nii et kogu pere saab nautida aktiivset päeva ja lõõgastuda vanemad.

Parkide külastamine
Narva on rikas looduslike parkide ja kaldapealsete poolest, mis on lastele ideaalsed mängimiseks ja joostes möllamiseks. Puutumatud pargid, nagu Kingissepa park ja Kreenholmi park, pakuvad lastele palju ruumi jalutamiseks, jalgrattasõiduks ja seiklemiseks. Seega on võimalik nautida mitmeid tegevusi, sealhulgas pikniku pidamist ja korraldada lahedaid matku.

Külastage Narva kindlust
Linnuse külastamine on lastele taskukohane üritus ja see on kindlasti Narva kõige olulisem vaatamisväärsus. Narva kindlus võimaldab näha ja õppida midagi ajaloolisest Narvast ning selles asuv raamatukogu ja kabel on külastajate jaoks huvitavad. Lastele meeldib kindluses möllata ja proovida selga haarnatud rüüd.

Tutvu Narva Energiajäätmeladega
Narva Elektrijaam on Eesti kõige olulisem elektritootmisettevõte, mis asub huvitavas kohas ja pakub suvel ja talvel külastajatele võimaluse näha, kuidas Narva kirdeosa moodustab linnu kaitsevõrgu. Lisaks saate näha ka jäätmekeskuseid ning tutvuda põlevkivi ja selle kasutamisega elektritootmises.

Lõpetuseks
Kokkuvõtteks võib öelda, et Narva on tore koht külastamiseks peamiselt seetõttu, et siin on rohkelt tegevusi lastele ja vanematele. Meie juhendis oleme esitanud vaid mõned näited perega linnas toimuvatest atraktsioonidest. Narvas on kindlasti palju rohkem vaatamisväärsusi ja tegevusi, mida iga pereliige saab nautida.