Nullkulu

Nullkulu

mida teha kui sul pole sõpru?

“Mida teha, kui sul pole sõpru?”

Kui sa oled end leidnud üksi, võib tunduda, et sa ei oska midagi ette võtta. Kui sa ei ole kindel, kuidas alustada sõprade leidmise teekonda, siis sa oled õiges kohas. Selles artiklis vaatleme mõningaid võimalusi, kuidas üksi olemise tundest lahti saada.

Alustuseks, palju õnne, et sa oled teadlik oma olukorrast! Sina oled otsustanud midagi muuta ja see on esimene samm. Siin on mõned soovitused, kuidas alustada:

Mine ühiskondlikesse kohtadesse

Üks võimalus uusi inimesi leida on lihtsalt minna koosolekutele, raamatukokku või trenni. Kui sa liitud mõne klubiga, saad ka ühised huvid ning seeläbi saad järjest rohkem tuttavaks inimestega. Võid alustada näiteks endale huvipakkuva harjutuse otsimisest Google’i kaudu.

Laienda tutvusringkonda

Kui sul on juba mõned tuttavad, kutsu nad külla. Pane oma parim sära säravale ja lase teistel näha, kui tore inimene sa oled. Ning loomulikult, tee pisut vaeva ja uuri, mida su tuttavad teevad ja kus nad käivad — võib-olla on sul midagi nendega ühist ja võid sel moel kohtuda nendega, kellega sa ei ole veel tuttav.

Uuri, mis toimub su läheduses

Vaata, mis toimub su läheduses ja hakka osa võtma kohalikest sündmustest. Loomapark, näitus, kontsert, sport. Seal on kohal alati mitmeid erinevaid inimesi. See on suurepärane võimalus kohtuda uute inimestega, kellega jagad huvi. Kui oled kaamera friik, siis lähe fototuuri, teekond pakub sulle võimalusi erinevate isikute tutvumiseks.

Leia uusi hobisid

Kui uusi inimesi koos uute sõpradega leidmine tundub hirmutavana, proovi uut hobi või tegevust. Uue hobi kaudu sa sidud sarnaseid inimesi — näiteks, kui sul on huvi loomaaiakülastuste vastu, võid ühineda loomade kaitse- või -ga. Paljud hobid, nagu kirjutamine, tantsimine, sport, programmeerimine ja palju muud, on juba meie igapäevaelus tavalised, seega on alati võimalusi uute tutvuste leidmiseks.

Leia sarnaseid inimesi sotsiaalmeedia kaudu

Kasuta oma sotsiaalmeedia kanaleid, et leida uusi sõpru. Liitu gruppidega, mis sind huvitavad, postita oma üritustest sotsiaalmeedias ja kutsu inimesi tulema. Saad vähemalt võimaluse järjest rohkemate inimestega tutvuda.

Proovi midagi uut

Inimesed kipuvad otsima mugavust ja teadaolevat. See on täiesti normaalne, kuid aeg-ajalt on vaja astuda mugavustsoonist välja, et saada uusi kogemusi. Proovi käia teistmoodi eluviisi, mõtle ja võta riske. Näiteks tööle, õppima või vabatahtlikuks minna võib anda sulle juurde uusi kogemusi.

Pärast oma sammude leidmist on järgmine samm uute inimestega vesteldes rääkida, mida nad arvavad. Võib-olla loovad mõned uued positiivsed suhted kogu eluks.

Kokkuvõtteks, kui sul pole sõpru, siis lihtsuse huvides kõige olulisemad asjad, mida sa saad teha, on:

* Ühinemise erinevate klubide ja organisatsioonidega
* Osalemine erinevates üritustes ja nendega seotud hobiautodes
* Uute inimestega vestlemine
* Uute huvide leidmine
* Kogemuse saamine väljaspool enda mugavustsooni

Lõppude lõpuks saavad su uued sõbrad tulema erinevatest kohtadest erinevatel aegadel, seega ärge loobuge varsti. Ja veel, kõige tähtsam on, et ole lihtsalt sina ise ja ole positiivne. Alati, kui sa kohtad uusi inimesi, mäleta, et ükskõik kui raske see võib tunduda, paljud teised on samas olukorras nagu sina, ja nad on sama huvitatud uute sõprade leidmisest nagu sina. Edu tutvumisel!