Nullkulu

Nullkulu

kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi?

Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi

Tõhusa suhtlemise olulisus on juba ammu teada, kuid paljud meist küsimused, kuidas seda teha tõhusalt. Kas on võimalik kuidagi saavutada just see mõju, mida me soovime? Hea uudis on see, et kõiki õigeid klišeesid jälgides on see võimalik. Selleks peate mõistma, kuidas suhtlemine toimib ja kuidas saate endale sobiva taktika leida.

Ole huvitatud teistest

Ükskõik, kas teie eesmärk on luua uusi sõprussuhteid või tõhusalt argumenteerida, on oluline olla huvitatud sellest, mida teine inimene ütleb. Kui olete vestluses passiivne, jäetakse teid meelde kui igav inimene. Kui aga kuulate teist inimest, näitab see, et olete huvitatud ja see loob sideme. Kuulates toitute vestlusest, saate sellest inspiratsiooni ja õpite uusi asju.

Kasuta oma kõrvu

Ükski välimus ei võrdu sisuga. See tähendab, et kuigi võib tunduda, et füüsiline välimus on tähtsaim, on selle tähtsust vähe. Teisisõnu, teie kõrvad on teie võimete olulised tööriistad suhtlemisel. Kui soovite teistele muljet jätta, kuulake nende sõnu ja pöörake tähelepanu sellele, kuidas nad neid väljendavad. Mõelge, kuidas saaksite seda kasutada oma kasuks vestluse käigu juhtimisel.

Pidage meeles, mida teie sõnad tähendavad

Sõnad on väga olulised. See, kuidas me räägime, võib olla erinevates olukordades väga erinev. Kui soovite püüda kedagi võita, on sageli vaja kasutada mõningaid nõkse. Kuid tuleb meeles pidada, et teisel inimesel on ka igasugused mõtted ja tunneme, seega ärge jätke neid tähele panemata. Leidke oma sõnadest õige tasakaal, et sobituda antud olukorraga.

Keskendu faktidele, mitte emotsioonidele

On väga kergesti juhtuv, et vestlus muutub kiivaks ja käest. Kui see juhtub, tuleb keskenduda saladuslikemalt rääkimisele. Kui teie vestluspartner muutub emotsionaalseks, käsitlege teda nagu te häiriksite; lihtsalt ütle talle, et, proovides tema emotsioone mõista, küsite konkreetselt, miks ta seda või teist rääkis.

Loome ühiseid huvisid

Kui üritate luua uut sõprussuhet, on oluline kindlaks teha, mida teie teine ​​pool armastab ja mida ta teeb vabal ajal. Kui te ei suuda seda teha, on teil raskem omavahelist sidet arendada. Kui soovite mõjutada teise inimese otsust, saate oma teadmiste põhjal teha kindlaks, millised on tema huvid või tähelepanuvaldkonnad. Igaühel on midagi, mis teda kõnetab, ja võime seda kasutada oma kasuks.

Olge alati valmis õppima

Olles valmis uusi asju õppima, teete suure hüppe ja avastate uusi võimalusi. Õppides midagi uut, teete oma elu rikkamaks ja mõistate paremini erinevate intellektuaalsete tasemete ja taustadega inimesi. Seetõttu on oluline, et vältiksite ahvatlust mõelda endast kui oma teadmiste allikast. Isiklik areng ja elukestev õpe on tulevikus edu ja õnne leidmise võtmeks.

Jääge ausaks

Ärge kunagi valetage, ega peida tõde. Mida rohkem aega veedate teistega, seda rohkem te peate end tõestama. Seetõttu on ausus ja usaldusväärne väga olulised. Kui tahate teisi mõjutada ja kaasata, peate jääma endale kindlaks. Vastasel juhul kaotatakse usaldus kiiresti.

Kokkuvõtteks: oskus suhelda on nii medali obverse kui tagurpidi küljel.Seega on oluline oma suhtlemisoskused viia uuele tasemele. Mida rohkem harjutate, seda lihtsamaks suhtlemine muutub. Kasutades neid lihtsaid nõuandeid, saate kaevuda sügavamale suhtlemise maailma ja leida endas ideaalse õigete jõudude tasakaalu oma armastatud inimestega.