Nullkulu

Nullkulu

mida teha kui sul on igav?

Mida teha kui sul on igav

Igaühel meist tuleb ette aegu, kui oleme lihtsalt igavusest kätega löödud. Võimalik, et oled kõik oma tegevused juba läbi teinud ja ei tea enam, mida oma vaba ajaga peale hakata. Siiski on olemas mitmeid tegevusi, mis võivad aidata sul igavusest lahti saada ning leida midagi huvitavat ja kasulikku teha. Selles artiklis anname teile mõned soovitused, kuidas igavuse vastu võidelda.

Vaadake mõnda head filmi või sarja
Kui teil on tunne, et te ei viitsi midagi teha, siis võib-olla on aeg lõõgastuda ja midagi vaadata. Filmide või telesaadete vaatamine võib olla lõbus viis oma ajast veetmiseks. Vali midagi, mis sind huvitab või mis sind naerma ajab. Ära unusta, et hea film või telesaade võib sind ka inspireerida ja uue ja huvitava idee peale tuua.

Alusta uut hobi
Üks võimalus igavuse vastu võitlemiseks on alustada uue hobi või oskuse õppimisega. Proovi midagi uut, mis sind huvitab. See võib olla midagi sellist, mida oled alati tahtnud teha, kuid millele ei ole seni aega leidnud. Alusta näiteks uue muusikainstrumendi õppimist, proovi maalimist või hakka tegema käsitööd. Uus hobi võib sind innustada ja pakkuda palju rõõmu.

Mine jalutama
Kui tunned, et igavus ei kao, siis võib-olla tasub minna lähedalasuvale jalutuskäigule. Värskes õhus käimine võib anda uue energialaengu ja aidata tuju tõsta. Kui sul on koer, siis saad minna koos temaga jalutama või kui sul pole võimalust koera omada, siis võta kaasa sõber või pereliige.

Külaliste kutsumine
Tunnete end üksildasena? Kutsu külla sõber või pereliige. Koos saate midagi teha või lihtsalt rääkida. Veeta koos aega ja naudi teineteise seltskonda. See on suurepärane võimalus oma muresid jagada ja uue energiaga täituda.

Õpi midagi uut
Kui tunned, et oled igavusest käte löönud, siis proovi midagi õppida. Kas oled alati tahtnud uut keelt õppida või mõnda teist huvi valdkonda süvendada? Õppimise ajal saad oma mõtted kogu aeg tegevuses hoida ning samal ajal uusi teadmisi omandada ja oskusi arendada.

Kokkamine
Kas oled proovinud kokkamist? See on hea viis oma aega kulutamiseks ja midagi uut õppimiseks. Võid alustada näiteks lihtsate roogadega ja edasi minna järjest keerukamate toitudega. Proovi uusi retsepte ja naudi toiduvalmistamise protsessi. Kokandus on hobi, mida võid jagada ka teistega ning on alati tore kutsuda sõpru või pereliikmeid koos kokkama.
Kindlasti on veel mitmeid tegevusi, mis võivad aidata igavusest lahti saada. Peaasi on teada, et igavuse vastu on alati lahendusi. Leia midagi, mis on sulle huvitav ja see annab sulle hea võimaluse enda valitud aega täielikult kasutada. Võta elust kohe täielikult kinni ja pane end proovile!