Nullkulu

Nullkulu

mida teha korfu saarel?

Mida teha Korfus saarel?

Tere tulemast Korfule – Kreeka saarele, mis pakub avastamisrõõmu igaühele! Selle ilusa saare kohta on räägitud palju, kuid kui soovite teha midagi unustamatut, siis on siin mõned tegevused, mida saate Korfus nautida.

Saare ilu ja selle vaatamisväärsused

Korfu on tuntud oma kauni looduse ja tähelepanuväärsete vaatamisväärsuste poolest. Üks selline vaatamisväärsus on Paleokastritsa. See on küla, mis on kuulus oma suurepäraste randade ja vasakjala kloostrite poolest. Siin saate nautida selgeid vesi ja maalilisi maastikke ning kloostri külastamine annab aimu saare ajaloost.

Kui soovite veeta päeva saare keskuses, alustage saare pealinnast Korfu linnast. See on pälvinud UNESCO maailmapärandi nimekirja, kuna sellel on ajaloo ja kultuuri poolest palju pakkuda. Linnas ringi liikumine on eriti ahvatlev, kui sajas on päike või tugeva kuumuse ajal, kuna siin leidub palju varjulisi tänavaid ja kohvikuid, kus saate meeldivalt aega veeta.

Päikeseloojangute armastajatele soovitame külastada Kanoni poolsaart. Koht, kus on lihtsalt raske leida ilusamat paika, ja see on suurepärane koht, kust nautida päikeseloojangut saare erinevatelt vaateplatvormidelt.

Kultuuri- ja ajaloohuvilistele soovitame külastada Achilleioni paleed. See on palee, mis asub Benitses, linnas Korfus, ja seda peetakse üheks kõige ilusamaks paleeks Kreekas. Paleed ümbritseb ilusad aiad, kus võite jalutada ja nautida rohelust. Siin saate ennast kauni arhitektuuri ja saare ajalooga kurssi viia.

Saare rannad ja ajaveetmisvõimalused

Korful on palju fantastilisi randu, mis pakuvad nii lõõgastumist kui ka aktiivset tegevust. Üks populaarseimaid randu on Glyfadad. Siin on selge meri ja pehme liiv, mis teeb sellest ideaalse koha merele ujumiseks ja erinevate veespordialade harrastamiseks. Teine rand, mis on tasemel, on Issos rand, mis on suurem ja üksikulisem rand. Siinne meri on väga peegelsile, mis muudab selle ideaalseks koosviibimiseks ja rannapuhkuseks.

Korful olles ei tohiks dramaatilisi maastikke vaatamata jätta. Saate selle kogemuse saavutamiseks minna jalutuskäigule saare äärsetele teedele.

Kui olete kartmatu, siis on saarel palju matkaradasid kauniteks vaadeteks. Mount Pantokratori tipp on kõige magusam piirkond, kust avaneb erinevaid suurepäraseid vaateid saarele teie all. Siin võite nautida matkamist ja lõbutsemist.

Kreeka on tuntud oma imelise toidu poolest ja Korfu pole erand. Saarel saate tunda erilist maitset, mis pärineb traditsioonilistest kohtades. Siin on palju restorane ja söögikohti, kus saate nautida kohalikku toitu. Samuti on siin mitmeid nädalaturge, kus saate kaupluses käia ja osta kohalikke tooteid.

Korfut peetakse eriti lõõgastavaks sihtkohaks. Siin saate nautida häid asju, vaikust ja rahu, kui otsustate kohapeal lõõgastuda. Korful on palju hotelle, restorane ja randu, kus saate lõõgastuda ja nautida erilist aega.

Kokkuvõttes on Korfu puhkuse täiuslik sihtkoht, kus on kõik, mida vajate, et veeta meeldiv puhkus. Siinsed vaatamisväärsused, rannad ja aktiivne tegelemine võimaldavad teil täiuslikult lõõgastuda ja aega veeta. Kui soovite puhkust nautida kauni looduse keskel, siis võib Korfu olla just teile sobiv koht.