Nullkulu

Nullkulu

mida teha capri saarel?

Mida teha Capri saarel

Capri saar on üks Itaalia kõige ilusamaid kohti, kus on palju tegevusi, mida saate teha. Kui te olete kunagi varem Capri saarele reisinud, siis teate juba, kui palju erinevaid tegevusi see koht pakub. Siiski, kui olete esimest korda Capri saarel, võib see olla üsna keeruline, kuidas valida tegevusi, kuhu minna ja mida külastada. Täna vaatame, millised on parimad tegevused, mida saate Capri saarel teha.

Capri saare külastamiseks on kõige parem aeg kevad või sügis, kus ilm on mõnusalt soe ja turistihooaeg juba läbi. Kui te plaanite külastada Caprit juulis või augustis, siis olge teadlik, et hinnad on tõusnud ning saar on rahvast täis. Nüüd aga vaatame mis on need tegevused mis on kindlasti väärt külastamist ja proovimist Capri saarel.

Sõit Capri saare mereäärsel teel
Capri saare suurepärane rannajoone teel saate nautida suurepäraseid vaateid ja maastikke. Kuid kui soovite rannajoone parimate vaadete nautimiseks sõita, siis on kõige parem seda teha hommikul. Nii ei ole teistel turistidel koos teiega selleks ajaks veel platsis ja saate hetki nautida vaikuses.

Anacapri külastamine
Pärast Capri poole päeva möödumist, on aeg külastada Capri saare teist poolt – Anacaprit. See on rahulik koht, kus saate lõõgastuda ja nautida kaunist loodust. Samuti saate imetleda Madonna della Salute kirikut, mis on Capri kõige kuulsam mošee.

Sinise groti külastamine
Sinine Grotto on üks Capri kõige kuulsamaid kohti, mida külastada. See hõbedane koobas sisaldab sinist vett, mis on lahe jahtumise tõttu kõikunud sinisel värvis. Parim aeg külastada Sinist Grottat on hiljem päeval, umbes pärast kella 02.00, kuna päikesevalgus paneb selle koha säravamaid ja rohkem elavamaks.

Capri Piazzetta külastamine
Capri Piazzetta on populaarne ja ilus koht, kus saate nautida suurepärast vaadet. Te saate imetleda ilusaid ehitisi ja kaunist linnaelu. Kui olete Capri saarel, siis külastage kindlasti Capri Piazzetta kohta, sest see koht on lihtsalt nii ainulaadne.

GiardinI Di Augusto külastamine
GiardinI Di Augusto on imeline koht, mis hoiab külastajatele palju pakkuda. See ilus aed päikesevalguses on lihtsalt vapustav. GiardinI Di Augusto on koht, kus saate hingata sügavalt sisse ja lõõgastuda suurepärase vaatega.

Telesio tippkohtumise külastamine
Telesio tippkohtumine on suurepärane koht Capri saarel, kus saate nautida suurepäraseid vaateid. See on just koht, kus saab uue hingamise, kuna saate nautida ainulaadseid vaateid ning tunda end Capri saare ilu sees.

Korraldage endale Capril ratsutamine Teine tore tegevus, mida saate Capri saarel harrastada, on ratsutamine. Capri saare loodus sobib ratsutamiseks ideaalselt ja on kogemus, mida ei tohiks eriti kaua oodata. Plaanige ratsutamine Capri saarel kuuma ilmaga, nii et ajal, mil aurustumispunkt on minimaalne ja saate seda tegevust maksimaalselt nautida.

Capri saarel on palju enamat, kui kõik, mis oleme siin loetlenud, kuid need on vaid mõned parimad tegevused, mida võiksite proovida. Nii nagu loodus, mida Capri saar pakub on ka tegevused, mida võite nautida, ainulaadsed ja elamuslikud. Kui külastate Caprit, olge avatud seiklusele ja kõigele, mida see saar pakub. Capri saarel on palju näha ja teha, kuid selleks, et kõike korralikult kogeda, soovitame plaanida pikemaks ajaks. Selle artikli lõpus, soovime kõikidele külastajatele head õnne ja naudingut Capri saare avastamisel.