Nullkulu

Nullkulu

mida teha helsingis talvel?

Mida teha Helsingis talvel?

Talv on sageli üks ilusamaid aastaaegu, kuid mõnikord võib eesti ilm olla liiga külm, tuuline ja pime. Kui olete Helsingis talvitamas või õpite seal välismaal, siis teil võib olla raske leida asju, mida teha. Oleme siin, et aidata teil leida huvitavaid viise, kuidas lõbusalt ja kasulikult aeg veeta. Siin on mõned märksõnad, millest alustada.

Alustame Loojangu kohvikust

Kui soovid Helsingi linna vaadet nautida, siis saate seda teha Loojangu kohvikus. Helsingi sadamas asuv kohvik asub Alexadi juures ja on hea koht istumiseks ja vaikseks vestluseks. Lisaks vaadetele on seal ka maitsev toit ja jook.

Varahommikune jalutuskäik

Üks parimaid viise linnaga tutvumiseks on jalutamine. Hommikul vara või päikesetõusul on Helsingi kõige rahulikum aeg, nii et see on ideaalne aeg jalutuskäigu jaoks. Võtke kaasa oma kaamera ja asutage teele!

Külasta Linnamuuseumi

Külastage Helsingi linnamuuseumi, et rohkem teada saada selle ajaloo ja kultuuri kohta. Linnamuuseum on avatud iga päev, kuid neil on ka eraldi üritusi, näiteks talvel korraldatakse jõulumarketti ja talvist kõnniparki.

Kino

Helsingis on palju kinno, kuidYlioppilasteatteris on parimad tingimused pildid vaatamiseks. Kino võimaldab koostööd üliõpilaste teatriga ning paljud filmifestivalid on seal toimunud. Kui soovite tutvuda tõeliselt kvaliteetse kinoelamusega, siis alustage just siit.

Põhjala kunstmuseum

Soome üks ägedam ja nooruslik kunstikeskus, mis on koduks pika ajalooga galeriidele. Kunst ja muusika on kõrvuulatuse kaugusel teine teisest ning kunstnike ja kodanikevahel toimub pidev õnnestunud hüppeobliktsioon.

Lapsed armastavad Linnanmäki lõbustusparki

Katte all olev lõbustuspark Linnanmäki on üks vanimaid kohti Helsingis, kus tekkis lõbu esmakordselt sektsioonkalduvusega tõukejõududest. Lõbustustest, mis meeldivad nii väikestele kui ka suurtele, näiteks ride kaardimajas. Park on väga ilus talvel ja kesklinna lähedal.

Tutvuge Tallinna vanalinna ja Soome merega

Üks vähem levinud alasid on saarel asuv Soome mere rannajoone ääres merepaviljon. Linn vaatega ja suurepärase kaubanduskeskusega on siin ka mugavalt kohvik ja restoran. Linnusemägi on ka linn, mis on Helsingi ja Tallinna vanalinna vahel paadi või kruiisilaevaga suhteliselt lähedal.

Kasutage erijuhtumeid privaatseks lõbustuseks

Pärast kogetud Talvepark avastamist ja avastamist rongiga, väljuge keskusest ja võtke suund Design Districti. Keskus on tõeliselt retro ja selle üle valitseb rahulik vanaaegne hõng. See koht pepuvabaks mäluks on ettevõtjate nagu butiigid, kohvikud, disainipoodid, juuksurid ja restoranid nutsutanud.

Kokkuvõttes!

Helsingi on Euroopa üks ideaalsemaid talviseid sihtkohti, see, mis ühendab ajaloolisust visaduse ja soojusega. Oli see siis näituse külastamine, toidu nautimine või jalutuskäik, Helsingil on talvisel ajal külalistele palju pakkuda. Nii et ärge laske külmadel ilmadel teie plaane purustada, leidke oma lemmikviis Helsingi külastamiseks talvel!