Nullkulu

Nullkulu

mida teha talvel tallinnas?

Mida teha talvel Tallinnas?

Talv Tallinnas võib olla nii lumine kui ka jääkülm, kuid see ei tähenda, et peaksite selle tõttu end siseruumidesse kinni jätma. Pealinn pakub palju võimalusi, kuidas nautida talve. Siit saate teada, kuidas talve Tlns ära kasutada.

Külasta vanalinna ja vaata, kuidas see on muutunud valgeiks küngasteks. Vanalinn on iseseisev arhitektuurimeistriteos, mis on köitnud turiste üle kogu maailma. Talv annab vanalinnale erilise võlu. Botaanikaaedades saab nautida lumist vaadet, samuti ei tohiks jääda ka kohvikute rikkaliku valiku juurde selle võluva vanalinna piirkonnas.

Hõlju läbi vanalinna kaunite nurga muinasjutulik riidevarustus. Vanalinna kaunid kohvikud, raamatupoed, suveniiripoodid ja kõik muu, mis sinna kuulub, pakuvad muinasjutulist kogemust. Need paigad tagavad, et talvel vältimiseks tasub soojalt riietuda ja varuda aega, et nautida kõike seda, mida vanalinnal pakuda on ning ei külmuks lihtsalt ilma peal.

Kui soovid talvel sissevaate elu sotsiaalsesse elu, siis tasub külastada mõnda suuremat kaubanduskeskust. Kristiine Keskuse, Rocca al Mare kaubanduskeskuse ja Viru Keskuse külastajate arv on talvel suurenenud, sest nüüd on võimalik minna oma jõulukingituste jahile, mis on palju lihtsam ja lihtsam, kui kodust väljaspool on ilus ilm. Lisaks saab talvel vaadata paljusid filme, mis jõuavad kinolinalle just nii, et saad koos sõpradega mugavalt aega veeta.

Kas sulle meeldib talvematu märts või aprillis? Sa oled kindel, et nautida loodust. Mõned pakutavad kohad Tallinnas on Merivälja matkarada, Nõmme ja Kadrioru park , kuid talvemeelsetele on valikuid rohkem. Nõmme lumetipp muutub talvel jäämatikuks ja talvine Kadriorg on maaliline. Talvised vaated ei tee kahju.

Sa ei ole Tallinna külaline, kui sa külastad ainult turuplatsi nimega Balti jaama turg. Siin on palju rahvusvahelisi ja kohalikke tooteid, mis on lahti laotud köögiviljasektorile. Talvel suureneb teiste rahvaste huvi selle paiga ja selle uudsete toodete järele. Sa ei taha seda oma silmaga ka missata.

Kui armastad vaadata ilutulestikke, siis uusaastaõhtut ei tahaks ka tallinna pealt maha magada. Kui sa ei ole juba korraldanud pidu, siis restorani Abakhan pakutav uusaasta gala õhtusöök on just sobiv selle suurel päeval, mis on rahva jaoks väga eriline. Ilusaid vaateid saab nautida ka teistest vaatamisväärsustest, näiteks teletornist, millel on suurepärane vaade Tallinna kesklinnale.

Kuid nagu mainitud, talv Tallinnas võib olla väga külm, mistõttu on oluline riietuda vastavalt ilmastikule ja tagada, et teie külastus pole liiga lühike. Õige riietus, et olla valmis kõigeks talvel Tlns. Palun soovitame panna peale soojad ja mugavad riided ning kindlasti jätta kõik ebamugavad kingad, et saaksid nautida kõiki tegevusi, mida Tallinn pakub. Kuid ükskõik kui külm on Tallinna talv, võite kindel olla, et Tallinnas on kahtlemata ka talvine võlu.