Nullkulu

Nullkulu

mida teha talvel eestis?

Mida teha talvel Eestis: Meelelahutusvõimalused külmal aastaajal

Talv on Eestis oma võlu ja valu. Külm, pime ja libe ilm muudab väljas liikumise keeruliseks, kuid samal ajal pakub ka võimalusi nautida talverõõmu. Järgnevalt toome teieni mõned ideed, mida talvel Eestis ette võtta.

Klassikaline suusatamine
Eestis on sadu kilomeetreid matkaradu, mis on talvel kaetud lumega ja sobivad suusatamiseks. Otepää, Haanja, Tehvandi ja Tartu suusarajad pakuvad sportlikku tegevust nii algajale kui ka kogenud suusatajale.

Seiklusõpe looduses
Talv on suurepärane aeg looduses matkamiseks. Võta sõpradega ette seiklusrada, käi looduses matkamas ja uuri välja, millised põnevad seiklused ja kogemused sul pakkuda on.

Laskesuusatamine
Kas oled proovinud laskesuusatamist? Tegemist on spordialaga, kus õpitakse püssiga laskmist ja suusatamist. Eestis on selleks mitmeid radu ja võimalusi.

Iluuisutamine
Kui sulle meeldib rahulikult liikuda, siis tasub kindlasti proovida iluuisutamist. Tallinnas ja Tartus on olemas spetsiaalsed sisejäähallid, kus on võimalik seda harrastada.

Ujula külastamine
Võta aega ja lõõgastu basseinis või mullivannis. Ujula külastamine on tervislik tegevus, mis on eriti oluline talveperioodil, kui liikumine on piiratud.

Talvine festival
Talv on Eestis sageli seotud erinevate festivalidega. Külasta jõululaatu, glögifestivali või Talveöö Unenäo festivali. Nii saad osa eestlaste kultuurist ning naudid samal ajal talveõhtut.

Külasta spaad
Miks mitte nautida külma ja pimedat talvepäeva spaas? Eestis on mitmeid spaasid, kus saad nii lõõgastuda kui ka tervist tugevdada.

Kino külastus
Külm õhtu on parim aeg, et külastada kohalikku kino. Tallinnas, Tartus ja mujal Eestis on olemas mitmeid kinosaale, kus näidatakse nii klassikalisi kui ka uusi filme.

Bowling ja laseriga mäng
Kui otsid midagi lõbusat ja aktiivset, siis tasub proovida bowlingut või laseriga mängu. Tallinnas ja Tartus on mitmeid kohti, kus saad seda harrastada.

Lumelauasõit
Talv on ideaalne aeg lumelauasõiduks. Eestis on mitmeid mäesid, mis sobivad selleks tegevuseks. Külasta näiteks Igloo Snowparki või Tartu Suusabaasi.

Kokkuvõttes on talv Eestis täis võimalusi. Hoolimata sellest, kas oled sportlik või mitte, leidub alati midagi meelepärast. Oluline on vaid leida see õige tegevus, mis sobib sulle ja sinu sõpradele.