Nullkulu

Nullkulu

mida panna sussi sisse?

Mida panna sussi sisse: Eksperdilt saadud 10 soovitust

Sussi panemine on traditsioon, millest paljud inimesed kinni peavad. See tava tuleneb sellest, et jõuluvana käib öösel pimedas majas ja kingib lastele kingitusi. Kuidas aga tagada, et jõuluvana paljajalu majja ei tuleks? Vastus on väga lihtne: paneme sussi kaminasimsile ja jõuluvana soputab sinna kingitusi.

Kuid anna mulle andeks, kas sa tead täpselt, mida peaksid sussi sisse panema, et jõuluvana sind rõõmustaks? Tõenäoliselt mitte. Sellepärast olen juba kõvasti uurimistööd teinud ja kokku pannud 10 soovitust, mida peaksid kindlasti arvesse võtma, kui hakkad sussi täitma.

Klassikaline mandariin
Kuigi mandariin ei pruugi olla kingitus, mis tekitaks suurt elevust, on see siiski klassika. Kui paned mandariini sussi sisse, annad edasi sõnumi, et oled valmis pühade ajal traditsioone austama.

Šokolaad
Šokolaad on igaühele meelepärane maiuspala. Kuid vali kvaliteetne šokolaad, et näidata, et oled pühadeks tõsiselt ette valmistunud.

Piparkoogid
Piparkoogid on jõulude lahutamatu osa. Kui oled ise osav küpsetaja, siis võid piparkoogid ise valmistada. Kui mitte, siis vali kvaliteetsed valmistooteid, mis on kaunilt pakendatud.

Pähklid
Pähklid on kerge vaevaga saadav maiuspala. Lisaks on nad ka tervislikud.

Magusad kommid
Magusad kommid on laste lemmiksnäkki. Kui soovid jõuluvana sel aastal eriti õnnelikuks teha, vali kompvekid, mis on pakitud huvitavatesse kujunditesse.

Käsitöö kommid
Kui otsid midagi erilisemat kui tavalised kommid, siis osta käsitöö kommid. Need on tavaliselt tehtud väikestes kogustes ja on seetõttu eriti maitsvad.

Seikluslikud kingitused
Kui soovid midagi enamat kui toidukaubad, siis osta seikluslikke kingitusi. Näiteks kinkekaart seikluspargis või pileteid spordivõistlusele.

Põnevad mänguasjad
Mänguasjad panevad laste silmad särama. Kuid vali mänguasi, mis sobib lapse vanusega, et kingitus oleks ka ohutu.

Hästi valitud raamat
Räägi oma lastele jõulude tähendusest, valides neile sobiva raamatu. Üks armastatumaid raamatuid on kindlasti Charles Dickensi “Jõululaul”.

Isiklikud kingitused
Isiklikud kingitused panevad kõik rõõmsalt naeratama. Näiteks võid mõelda graveeritud või tikitud nimetähtedega pidžaama peale või disainida enda fotoga pildiraami.

Kokkuvõtteks võib öelda, et sussi täitmine on lihtne traditsioon, mis toob palju rõõmu. Pea meeles, et kingituste valimisel võid lasta fantaasial lennata, kuid alati tuleb arvestada kingisaaja vanuse ja huvialadega. Jõuluvana tuleb kindlasti ja kingitused toovad palju rõõmu!