Nullkulu

Nullkulu

mida kirjutada pulmakaardi sisse?

Mida kirjutada pulmakaardi sisse

Igal pulmapidulikul peol on kindlasti pulmakaart. Pulmakaardil on traditsiooniliselt kaks funktsiooni – teavitada külalisi pulmapidu kuupäevast ja kellaajast ning teha külaliste jaoks kingisoovide valimine lihtsaks. Kuid pulmakaardi sissekirjutamine on tegelikult palju keerulisem kui lihtsalt pulma kuupäevade ja kingisoovide loendi lisamine. Selles artiklis räägime pulmakaardi printimiseks ja kirjutamiseks mõeldud sõnade valimisest ja nende asetusest, et teie pulmakülaliste päev oleks meeldejääv.

Pulmakutsed – ülevaade
Pulmakutse pole ainult lihtne sõnum, vaid ka võimalus jätta oma pulmade loomulik mulje oma kutse abil! Kas soovite, et kutse oleks traditsiooniline, kaasaegne või mänguline? Kutse peab sobima teie pulmade teemaga ja looma õige atmosfääri. Veenduge, et kutse oleks isikupärane ning et seal oleks palju ruumi külaliste nimekirja tegemiseks.

Kutse kirjutamine
Kutses sisalduv krüpteeritud keel, mis tavaliselt algab fraasiga “Isiklikult kutsutud”, on mõeldud ainult kutsututele. Seega on oluline, et kutses kirjeldatud teavet ei jagataks mitte kellelegi teisele – mitte ainult ei solvata te Eesti pulmakombede tundjaid, vaid see võib põhjustada ka pahameelt ja ebamugavust tundlike teemade puhul, nagu näiteks vajadus kutsuda ainult mõnda pereliiget või heade sõpru.

Oluliste kuupäevade lisamine
Lisaks pulma kuupäevadele tuleks ka eelseisvate väljapanekute kuupäevi mainida. Kuna pulmapidu võib olla üks osa pikast nädalavahetusest, mida samamoodi läbi mõtlete, peaksite pulma kuupäevade lisamiseks võtma piisavalt aega. Olulised aja sisaldavad andmed peaksid olema kutses selgelt eristuvad.

Pulmakohast rääkimine
Kui olete plaaninud abielluda Eestis, on tõenäoline, et teie külalised tulevad väljastpoolt linna või riiki. Niisiis, oluline on selgitada pulmapaik nii, et külalised teaksid, kuidas sinna jõuda. Lisage kõik vajalikud juhised, sealhulgas linnade nimed, tänava ja hoone numbrid, GPS-koordinaadid ja asukoha kirjeldused. Kui soovite oma kutsega lisada ka ilusat fotoalbumit, tehke seda kindlasti – Eesti on võrratu paik ning juba ainuüksi enda pulmapiltidega räägite palju.

Täpsustada kellaaja ja riietusega seonduvat
Kellaajast teavitamine on muidugi ka oluline osa kutsest. Lõuna- või õhtupulm, sõltuvalt kuupäevast ja kutsete edastamisest teie poolt, võib mõjutada ka külaliste riietust. Sel juhul sisaldab kutse teavet ka dress code`i kohta, sest Eesti pulmas on kohane austust avaldada noorpaarile ning tekstiil on määratud teatud sündmusprotsesside käigus ka üksikutele osadele.

Külaliste nimekirja leidmine
Pärast kooskõlastamist on külalistel võimalik kutsuda. Kujundage külaliste nimekiri, prioriteediks peaks olema noorpaari famiilia ja sugulased ning heade sõprade ringkond. Üldisel reeglidena: kuna pulmad on üks kõige emotsionaalsemaid hetki, siis ei tohiks külaliste nimekiri olla liiga pikk.

Rikkalikud kingisoovid
Lõpuks, kui olete deklareerinud ennast pulmad pruutpaarina, on täiesti loomulik, et külalised tahavad teid tervitada ka armsate kingituste ning õnnitlustega. Kui te soovite, et kingitused ka oleksid asjakohased, siis tehke neile lihtsamaks ja lisage kirjeldus vastavalt kutse juurde. Soovitused kingituste kohta võiksid olla mõnevõrra konkreetsemad (kodukaunistus, raamatuvalikud jne).

Kokkuvõtteks, pulmakutse on nagu nägu – see annab külalistele esimese mulje teie pulmadest. Seega on oluline, et kutse looks õige atmosfääri, oleks isikupärane ja sisaldaks kõiki vajalikke üksikasju, et külalised saaksid rahulikult tähistada teie pulmi. Eidhead tseremooniad Eestis!