Nullkulu

Nullkulu

mida küsida tüdrukult?

“Mida küsida tüdrukult”

Kui suurepärane oleks, kui meis kõigis oleks geneetiline teadmiste pagas, mida teha ja öelda, kui meeldime kellegile eriti palju? Paraku pole see nii. Iga uue inimesega kohtumine on eriline ja nõuab erilist lähenemist. Ükskõik, kas oled lähenemas oma armastusele esimest korda või oled juba olnud pikka aega suhtes, siis on siin mõned küsimused, mida teistsuguse lähenemisega võib olla tore küsida.

Kui sa tahad tüdrukut tõeliselt tundma õppida, siis pead talle esitama mõned küsimused, mida ta varem ehk polegi mõelnud. Piinlikkuse vältimiseks on hea küsida esialgu lihtsaid küsimusi, aga üsna pea võid julgelt edasi liikuda ja viia jutu põnevatesse teemadesse, mis võivad viia su teineteisemõistmiseni.

Kasvõi mõneks ajaks, unustame ameti, karjäärivalikud ja perekonnaseisud. Selles artiklis keskendume neile väärtuslikele küsimustele, mis viivad teid tõeliselt lähedale kruntimise hindamisele.

Mis teeb sulle kõige enam naudingut?

See on klassikaline küsimus, mis näitab, et sa hoolid sellest, mis on neile kui indiviidile kõige olulisem. See julgustab tüdrukut rääkima asjadest, mis teda kirglikult huvitavad. Sellepärast on hea teada ka tema huve, hobisid ja kirgi, et saaksid teda paremini tundma õppida.

Mis on su viimase aja suurim saavutus?

Enamikel inimestel on oma elus olnud mõni saavutus, millega nad olid eriti rahul. See võib olla midagi nii lihtsat nagu magistrikraadi saamine kolledžist või keerulisemat, nagu siirdeõppematerjali loomine kogu koolisüsteemile. Kui tüdruk räägib oma saavutustest, annab see sulle aimu tema tegevuskavast ja võibolla ka sellest, kuhu ta tulevikus suundub.

Mis on sinu lapsepõlvest kõige armsam mälestus?

Selle küsimuse esitamine on hea, sest tüdruk räägib endast muljete kokkuvõtvaid ning ebatavalisi fakte. Ta võib sellest lihtsalt rääkides rõõmustada teid oma elu õnnelikumates hetkedes. Tänu sellele saate aru ka tema lapsepõlvest ja nende inimeste kohta, kes olid tema jaoks kõige olulisemad.

Millised on sinu tulevikuplaanid?

Selle küsimuse abil saate teada, millised on tema tulevikuplaanid ja võibolla ka tema eesmärgid, ilma et tunduks, et küsiksite enda kohta liiga isiklikke küsimusi. See võib olla oluline ka siis, kui te kaalute tõsisemat suhet. Plaanide väljatoomine aitab tulevikuplaanide ja eluaegse jõusaali arutluse kohta korrektseid otsuseid vastu võtta.

Milline on sinu lemmikmuusika?

Muusika räägib aegade tellimuste kohta palju. Sõltuvalt valitud kujundusest võib selle põhjal järsku palju teada saada. Su kasvatuski on suuresti mõjutanud muusikata arvulist dimensiooni. Selle tüdruku lemmikmuusika võib teile palju öelda ka tema isiksuse kohta.

Millised on sinu hobid?

Info tüdruku okupatsioonide kohta võib sageli näidata, kes inimesed tegelikult on. Mõnede inimeste isiksus sarnaneb hästi väljalihastunud metalli, teistel on aeglane marrastumine, kuid näete, kelle jaoks see on oluline. Leidub hulgaliselt huvitavaid hobisid nagu fotograafia, fliisi loometööd, isatöö või vuugimoodulimine. Teiste jaoks kulub kogu aeg arvutimängule. Isegi kui sinus endas sellist huvi pole, võib huviala valikust tulenev kirg ja vaimustus sulle lähemale tuua.

Mis on sinu suurim hirm?

Hirmud on väärtuslikud ja nad nõuavad suurt tähelepanu. Kui teie tüdruk on selleks valmis, võib ta jagada oma sügavamaid kogemusi hirmude kohta. See aitab järsku palju paremini aru saada, millised on tema elus kõige olulisemad hõõrdejõud: ja tihti saate aru, et peate tema initsiatiivile edukamalt reageerima.

Milline on olnud su elu parim seiklus?

Elus ei toimu tihti midagi suurt ja olulist. Kui tüdruk on aga teie jaoks eriti oluline, väärib ta teie tähelepanu ning iga tema tegu on oluline. Küsige julgelt, mis on tema elus kõige ägedam asi olnud. See on alles algus lõpututele korrale oma elu parimate seikluste läbimistest.

Järeldus

Kui sa tahad suhtesse minna, peate teadma, kuidas oma tüdrukult küsida sobivaid küsimusi. Mõned küsimused võivad olla pisut kohmakad, kuid tõsiselt tundeküllasematel ja kaalus suhtetegemisprotsessidel aitavad need tulevikuplaane ja väärtuste määratlemist. Edukad tulevikuplaanid ja taotlused on eduka, pikaajaliselt kestva suhte alus.