Nullkulu

Nullkulu

mida küsida poisilt?

Mida küsida poisilt – Kõik, mida peaks teadma küsimistest ja vestlustest

Noorukid võivad olla salapärased olendid, kelle käitumine tundub sageli mõistatuslik. Mõnikord on keeruline nendega kontakti saada või nendega rääkida. Kui olete huvitatud kellegi vastu, kuid ei tea, kuidas temaga kontakti saada, on selleks lahendus: õppida, mida poisilt küsida!

Päris alguses võib tunduda raske alustada vestlust kellegagi, kellega sa pole varasemalt suhelnud. Kuid ärge heitke meelt! Järgnev artikkel annab teile juhiseid selle kohta, mida küsida poisilt, kuidas jõuda tema südamesse ja saada võimaluseks edasiseks suhtlemiseks.

Alustage tutvumisest

Vestluse alustamiseks on sageli kõige lihtsam kasutada rutiinseid küsimusi, näiteks kuidas poisil läheb. See on hea võimalus tutvumise alustamiseks ning tekitab positiivse suhtlusvälja. Alati olemas võib olla ka tema hobide ja harrastuste kohta küsimine, sest võib olla, et teil on mõni ühine teema, mis edendab edasist suhtlemist.

Küsige tema unistuste ja eesmärkide kohta

Poisid armastavad loomulikult rääkida oma unistustest ja eesmärkidest. Kuulake huviga, mida nad end kujutleda ning saavutada soovivad. Mõnikord võivad poisid tunduda kõhklevalt, kuid kui nad end mugavalt tunnevad, siis nad hakkavad jagama oma salasihite ning soove.

Küsige tema arvamuse kohta

Oma arvamuse väljendamine on inimestele oluline ja seda ei saa alahinnata. Küsige poisilt, mis on tema arvamus ühe või teise teema kohta ja kuulake vastuseid tähelepanelikult. Isegi kui teil on erinevad arusaamad, võib teiste arvamuse kuulamine olla kasulik teie enda jaoks.

Küsige lõbusaid küsimusi

Lõbusad küsimused on alati meelelahutuslikud ja neid on lihtne jälgida. Küsige põnevaid küsimusi, kus peab vastama mõttekalt või vastandades, see omakorda süvendab mõlema poole suhtlust. Rääkige naljakatest seikadest või elupildis orienteeruvatest sündmustest, et luua mõlema poole jaoks meelelahutuslik atmosfäär.

Küsige mõistvaid küsimusi

Mõistvate küsimuste esitamine võib mõnikord tekitada üllaid tundeid, seda positiivselt mõjutades. Poisid võivad avaneda isiklikest probleemidest või muredest, kui tunnevad, et neid kuuldakse ja mõistetakse. Olge õrn, kuid otsustav, kui viibite intiimsel teemal ning näidake kaastunnet, et luua tunne, et nad on teie jaoks olulised.

Küsige, mis teda huvitab

Me kõik oleme loodud erinevaks ja meie huvid ja hobid on erinevad. Küsige poistelt, mida nad huvitavaks peavad. See võib olla sisuline või isiklik näide tema igapäevasest tegevusest. Küsimused uusi lugusid välja mõelda ja õppimistegevuseks ettekujutada.

Küsige tema pereliikmete kohta

Kui poisil on lähedased pereliikmed, siis võib nendest küsimine luua talle hea meeleolu. Küsige, mis tema vanemad teevad, kas tal on lapsed ja kuidas neil läheb. See võib eriti kasulik olla, kui püüate küsida nii, et oleks arusaadav, et sa hooldad teda ja muretsed tema eest.

Lõppkokkuvõttes tahate olla poisist asju teada saanud, ta alles jätta, talle ainulaadsust näidata ning ta äratada. Peate looma sellise sideme, et võimaldada oma nutikusel teda veenda. Erinevad poisid võivad huve omada, ja seetõttu võivad taoline arusaamine suurtes võimeteis kasulik olla. Seega, olge julge ja alustage vestlust poisiga, kellega soovite paremini tuttavaks saada!