Nullkulu

Nullkulu

kus süüa haapsalus?

Kus süüa Haapsalus?

Kas sa oled Haapsalus? Kas sa oled näljane ja ei tea, kuhu minna? Pole probleemi, sest meil on just see, mida otsid! See artikkel annab sulle ülevaate parimatest söögikohtadest Haapsalu linnas. Saad teada, kus maitsevad parimad road, kuidas on hinnad ning miks just need söögikohad on nii erilised. Kutsu sõbrad kokku ning kogege midagi uut ja maitsekat.

Parim itaalia restoran Haapsalus

Kas sulle meeldib Itaalia köök? Siis kindlasti tuleb külastada Armastus & Anarhia restorani Haapsalu vanalinnas. See on tõeline kulinaarne kogemus, kus kohalikud ja turistid naudivad iga suutäit. Menüü on lai ning võimalused on erinevad. Alates pizza ja pasteetidest kuni merikarbi ja veiseliha carpaccionideni – sellest kohast sa lihtsalt ei saa ilma maitseta lahkuda. Hind on pigem luksuslik, kuid maitseelamused on seda väärt.

Parim prantsuse restoran Haapsalus

Parim Prantsuse söögikoht Haapsalus on kindlasti Pop-up kohvik ning hommikusöök. Menüü on valikuline ning kõik toidud on imeliselt kaunid ning väga maitsvad. Kohviku atmosfäär ja sisekujundus lisavad erilist meeleolu, kus saab nautida ka näitust prantsuse viinamarjadest. Veendu, et oled juba eelnevalt laua broneerinud, sest kohvik on väga populaarne ning kohad täituvad kiiresti.

Parim kohvik Haapsalus

Kas otsid magustamist või varahommiku kohvi? Siis on Pagaripoisid Haapsalus parim valik. See on armsa sisustusega kohvik, kus on suur valik kondiitritooteid ning erinevaid kohvijooke. Sama kohvik pakub ka rukkileiba ning kodus valmistatud moosi, mis on kindlasti midagi, mida tuleb proovida. Kohvik on avatud hommikust hilisõhtuni ning hind on väga taskukohane.

Parim pub Haapsalus

Kas soovid õhtust einet või õhtustada koos sõpradega? Siis on Haapsalu baar-restoran Victoria parim valik. Menüü on lai ning mitmekesine, pakutakse ka kohalikke einemeid! Hind on pigem keskmisel tasemel ning õhkkond on hubane ning sõbralik, mis sobib ideaalselt õhtuseks ajaveetmiseks.

Kokkuvõte

Lõpetuseks võib öelda, et Haapsalu linna parimate söögikohtade külastamine on kohustuslik tegevus, kui sa oled näljane ning soovid kogeda maitseid nagu pole kusagil mujal. Erinevad kohad pakuvad laia valikut toite ning jooke, mis sobivad kõigile eelarvetasemetele. Kindlasti märkad erinevaid sisekujunduse stiile, mis lisavad erilist hubasust ning meeleolu.
Seega, kui järgmine kord oled Haapsalus, siis ära kõhkle ning külasta nende kohalike söögikohti, sest neid kohti ei saa ilma maitseta lahkuda!