Nullkulu

Nullkulu

kus elab koha?

Kus Elab Koha: Estonian Dream Locations

Me kõik tahame leida täiuslikku elupaika, kus tunda end rahuliku ja rahulikua. Kuid kus me peaksime otsima? Millised on parimad kohad elamiseks Eestis? Selles artiklis uurime kõiki eesti parimaid sihtkohti, et aidata teil leida sobivaim koht elamiseks.

Lasnamäe

Lasnamäe on Tallinna suurim linnaosa. See piirkond meelitab paljusid inimesi, kuna seal peitub suurem osa Tallinna töökohtadest. Lisaks sellele on Lasnamäe paljudele väga taskukohane sihtpunkt.

Linnaosast leiab palju erinevaid võimalusi ostlemiseks, söömiseks ning isikliku elu korraldamiseks. Samuti on Lasnamäes hästi arenenud teedevõrk ja transpordisüsteem.

Keskerakonna juhtivametnik, kadunud Edgar Savisaar, sai alguse just Lasnamäelt. Ühiskond Lasnamäel on pärit paljudest eri rahvustest, paljud inimesed on Venemaalt siia kolinud.

Kopli

Kopli on Tallinna Põhjaosa. Selle linnaosa huvitavaks eripäraks on mere äärne asukoht. Põhja-Tallinna sadam asub just siin, kust laevad väljuvad Helsingisse ning Stockholmi.

Koplis on palju merd ja rannaäärseid võimalusi, sellele lisaks on Kopli ka lähedal kuulsale Noblessneri kvartalile, mis on Tallinna tuleviku suhtes paljulubav keskus.

Kalamaja

Kalamaja on üks koduserohkemaid piirkondi Tallinnas ning oma olemuselt erineb Lasnamäest. Siinseid auke enamasti asustavad kohalikud elanikud.

Kalamaja linnaosas on väga hästi säilinud ajalooline asustus ja rajatised. Siin saate kogeda ideaalselt integreeritud elustiili, mis puudutab mitmekultuurilisust, toidukultuuri ja loovust.

Kalamajas on ka palju võimalusi sisustada ööelu ning leida omale meeldivat meelelahutust.

Haabersti

Haabersti on rohelisema eluviisiga inimestele hästi sobiv elupaik. Siin linnaosas grupeeritakse rohelust, veekogusid ning suuri elamurajoone. Samuti on Haaberstis lai valik perekonnale mõeldud tegevusi ja suured kaubanduskeskused.

Lisaks linnaosale on siin ka Riigikogu ning seetõttu peetakse siin palju erinevaid rongkäike, proteste ning muid üritusi.

Nõmme

Nõmme on Tallinna kalleim, kuid eksklusiivseim linnaosa. Siin leiab vaikust, rohelist eluviisi, metsa ning kaubanduslikke kergeid jalutuskäike.

Siin elavad inimesed, kes eelistavad oma kodusid personaalsust ning Gängstervilla fenomeni.

Kokkuvõte

Eesti on särav ning taskukohane maailm ning igasse elukohta soovitame investeerida. Ülevaate leidmiseks soovitame esmalt kaaluda enda huvisi ning võõrostada ka hinnaskaalat, kuna suurepärase elukeskkonna leidmise vajadus on kõigile teada.

Prognoosid näitavad, et Tallinnast välja liikudes muutuvad elukulud märkimisväärselt soodsamaks. Seega, enne pealinna kolimist tuleks kindlasti kaaluda ka teisi võimalikke piirkondi.