Nullkulu

Nullkulu

kus elab kersti kaljulaid?

Artikkel: Kus elab Kersti Kaljulaid?

Kersti Kaljulaid on Eesti Vabariigi president, kes on ametis olnud alates 2016. aastast. Tema elukoht on üks Eestis kõige otsitumad teemasid, kuna paljud inimesed soovivad teada saada, kus täpselt elab Eesti president. Käesolevas artiklis uurimegi Kersti Kaljulaiu elukohta lähemalt ja anname vastuse küsimusele “Kus elab Kersti Kaljulaid?”.

Kersti Kaljulaidi kodu asukoht

Kersti Kaljulaidu ja tema perekonda ei ole lihtne jälgida, kuna tema ametikoht nõuab tema turvalisuse tagamist. Kuid paljude uudisteportaalide andmetel asub tema elukoht Tallinna kesklinnas. Teda on pildistatud jalutamas Kodulinna piirkonna läheduses, mis asub vanalinna südames. See on üks Tallinna ajaloolisemaid kohti, kus mitmed kultuurimälestised ja muuseumid on asunud juba aastaid või isegi sajandeid. Siit leiab ka palju rahvusvahelisi ja kohalikke kliente teenindavaid restorane, kaubanduskeskuseid ja turge. Selle piirkonna kodud on üldiselt vanemad, kuna tegemist on ajaloolise piirkonnaga, kuid siin asuvate majade korrastamine ja kaasaegsesse eluviisi sobitamine on muutunud väga populaarseks.

Kersti Kaljulaidi kinnisvara

Kersti Kaljulaiu kinnisvara kohta on vähe teavet, kuna tema privaatsus on tõesti oluline, kuid uudisteportaalid on teavitanud ühe korteri ostmisest Tallinna kesklinnas. Kõik tema kinnisvaratehingud on aga tehtud enne tema ametissenimetamist, seega pole teada, kas ta on täna ka tehingu sooritanud. Kui aga otsida informatsiooni tema kinnisvara kohta, siis on tavaliselt võimalik leida mitmeid pakkumisi sarnaste omaduste ja asukohaga. Esmapilgul näib, et Kersti Kaljulaiu elukoht võib varieeruda sõltuvalt tema töö asukohast ja ajast.

Kersti Kaljulaiu isiklik elu

Kersti Kaljulaid abiellus Rootsi panganduse ekspert Georgi-Rene Maksivangoga 1992. aastal. Nad kohtusid teineteisega ülikooliõpingute ajal ja abiellusid pärast lõpetamist. Nende abielus on kaks last – tütar ja poeg. Kuigi Kersti Kaljulaid on avaliku elu tegelane, kipub ta oma isiklikku elu hoidma pigem privaatsemana. Tema pere ja kodu on tema jaoks väga olulised ja ta on seda ka jõuliselt toonitanud oma avalikes esinemistes. Teda võib sageli näha koos oma perega kohalikel üritustel.

Kokkuvõte

Kersti Kaljulaid on üks Eesti tuntumaid inimesi, kelle privaatelu on avalikkusele mõnevõrra varjatud. Uurides tema kodu asukohta, selgub, et ta elab kesklinnas, kuid tema kinnisvara ja täpne elukoht on jäänud privaatseks. Kuigi tema ametikoht nõuab turvameetmeid, on ta sageli nähtud kodulinnas üritustel koos oma perega. Nii et kus täpselt ta elab, jääb saladuseks, kuid teada on, et tema kodu ja pere on tema jaoks väga olulised.