Nullkulu

Nullkulu

kuidas värvida kulme?

Kuidas värvida kulme

Paljud naised soovivad väljendusrikkaid silmi, kuid sageli ei ole neil selle saavutamiseks soovitud paksude ja kaunilt kujundatud kulmudega. Siin tulebki appi kulmude värvimine, mis võimaldab muuta kulmud täidlaseks ja tõsta silmades esile nende ilu. Sellest artiklist saad teada, kuidas värvida kulme ning milliseid meetodeid selleks kasutada.

Miks tuleks kulme värvida?

Kulmude värvimine võimaldab tõsta silmades esile nende ilu, muuta kulmud täielikumaks ning anda neile kaunis kuju. Värvimine on lihtne ja odav võimalus saada parem välimus, isegi kui sinu kulmud on loomulikult väiksed ja õrnad.

Mida kulmude värvimisel arvestada?

Enne kulmude värvimist tuleks kindlasti teha allergiatest, kuna mõned värvid võivad põhjustada ärritust ning allergilisi reaktsioone. Kui oled allergiline juuksevärvile, siis soovitame kasutada naturaalset hennapulbrit, mis on antiallergiline ega kahjusta nahka.

Kuidas kulme värvida?

Esimene samm on puhastada kulmukaar ning eemaldada surnud naharakud, mis võivad takistada värvi imendumist. Seejärel sega värvi hästi ja kanna see spaatliga kulmudele. Jäta värvi taaskihtide pealekandmiseks mõneks minutiks kulmudele. Pärast seda puhasta kulmud õrnalt puuvilla abil ning jäta hiljemalt viieks minutiks kulmudele värvitoime.
Kui soovid intensiivsemat tulemust, jäta värv kulmudele kauemaks, kuid ära unusta aega hoolega jälgida. Peale värvi maha pesemist on vajalik kulme niisutada taimeõliga, mis annab kulmudele kauni sära.

Millised värvid valida?

Kulmude värvimiseks sobivad nii geelid kui ka kreemid, mis on saadaval erinevates toonides. Värvi valimisel arvesta enda loomuliku juuksevärviga ja omakeste kulmude värvitooniga ning püüa leida sobivad katsetavad erinevaid toone. Vali pigmendid, mis sobivad hästi sinu nahatoonile ning tunduvad optimaalselt su näojoontega.

Kuidas hoolitseda värvitud kulmude eest?

Peale kulmude värvimist oluline on, et hoolitseksid ka kulmude eest, et säilitada ilus ja särav värv. Õige hooldus käib läbi erinevate õlide, mis hoiavad kulmud tugevate, hüdreeritud ja pehmetena, Võid kasutada kookos-, ricinuse-, jojooba-, shea või argaaniaõli, kanda need kulmudele õhtuti enne magama minekut ning pesta hommikul maha.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kulmude värvimine on lihtne viis saada täidlased ja kaunilt kujundatud kulmud. Kulmude värvimine võib aidata tõsta esile silmadesse kalduvaid piirkondi, muuta nägu nooremaks ja saada esile silmad. Seega ürita leida sobiv toon, hoolda ja puhasta oma kulmud õigesti ning saad nautida oma kauni kulmudega pilku.