Nullkulu

Nullkulu

kuidas kitkuda kulme?

“Kuidas kitkuda kulme” – samm-sammult juhend

Kulmude korrastamine on tänapäeval ilumaailmas üsna levinud. Ilusad kulmud annavad näole raami ja rõhutavad silmade ilu. Kuid õige kulmude kitkumine võib olla üsna keeruline, eriti kui sa pole selles kogenud. Siiski on õige tehnikaga see võimalik! Selles artiklis jagame teiega kõiki olulisi nõuandeid, et saaksite kergesti ja enesekindlalt kodus oma kulmud korda teha.

Alusta ettevalmistuste tegemisest.

Enne kulmude kitkumist on väga oluline oma nägu ette valmistada. Puhasta nägu hoolikalt ja peske käsi, et vähendada võimalikku infektsiooniriski. Kui kasutate kulmupliiatsit, siis vajalik kujundus tehke enne kulmude kitkumist. Kui kasutate pincetti, siis laske kulmudel kasvada vähemalt kaks kuni neli nädalat. Kulmu kuju ja suuruse hindamiseks kasutage spetsiaalset pintslit või harja, et kammida kulme samas suunas.

Vali õige pincett.

Õige pinceti valimine on kulmude kitkumisel ülimalt oluline. Vali pintsett, mis on terav ja hoiab kinni üksikuid karvu, mitte korraks päästikut lahti lastes. Kaaluge ka automaatse pintseti ostu, et graatsilise sakilise servaga karvad saaksid lihtsalt eemaldatud. Õige pintsett võib muuta kulmude kitkumise protsessi oluliselt lihtsamaks ja kiiremaks.

Määra kulmu kuju.

Kulmude kujundamine on väga oluline samm. Kui soovite, et kulmud oleksid kaunid ja harmoonilised, tuleb jälgida mõnda reeglit. Kulmu kõige õhem osa peaks algama silma seesnurgal. Seejärel määrake kulmu keskkoht, asetades pintsetti ninasõõrmete juures ülespoole. Kõige õhem osa peaks lõppema välisnurgaga. Kulmu paksust saab muuta vähemalt ¼ tolli.

Tee kulmude kitkumine ettevaatlikult.

Alustage kulmukarvade ülemisest osast ja haarake karva otsast. Tõmmake karv kõvasti ja kiiresti välja, sest pikema aja tagant pintsettiga kiskumine võib muuta protsessi valusamaks ja naha tundlikumaks. Kui pigment on paigas, siis kasutage kulmupliiatsit ilma pintsettita. Pintseeri kulmu allapoole või külje peal. Ärge kunagi pintsetiga oma kulme liiga palju ära lõigake, kuna väljalõigatud karvad ei pruugi enam kasvada.

Jälgige kulmu järelhooldust.

Kulmude pärasthooldus on sama tähtis kui kulmude kitkumine ise. Ärge kasutage kreemjaid või õlilisi tooteid, mis võivad punetust ja ärritust süvendada. Korda katseprotokolli kaks nädalat hiljem, et teha vajalikke kohendusi. Samuti kasutage seeriumi, spetsiaalseid mihkleid või ripsmeid, et neid kosutada ja kindlasti kasutage ka päikesekaitset.

Kokkuvõte

Kulmude kitkumine võib olla pisut keeruline, eriti kui te pole sellega kogenud. Kuid tänu sellele artiklile saate hõlpsalt kodus oma kulmud korda teha. Hoidke meeles, et alati on oluline enne kulmude kitkumist ette valmistada, valida õige pintsett, määrata kulmu kuju, teha kulmukarvade eemaldamine ettevaatlikult ning lõpetada kulmu järelhoolitsusega. Nüüd on teil kõik vajalikud nõuanded, et parandada oma kulmude väljanägemist ja muuta see protsess lihtsaks, mugavaks ning tulemuslikuks.