Nullkulu

Nullkulu

kuidas tõsta testosterooni taset?

Kuidas tõsta testosterooni taset

Testosteroon on meessuguhormoon, mis on nii meestel kui ka naistel ülioluline. See mõjutab oluliselt meie tervist ja heaolu. Testosterooni tase kehas võib mõjutada kõiki nii füüsilisi kui ka vaimseid aspekte. Inimest ilma piisava testosteroonitasemeta on kergemini väsinud, neil on vähem energiat ning kaotavad lihasmassi. Selles artiklis räägime sellest, kuidas saada endale piisavalt testosterooni kehas.

Esiteks on fitness ning tervislik eluviis väga tähtis. On tõestatud, et inimesed, kes harrastavad aktiivselt trenni, suudavad hoida oma testosterooni taset kõrgemal kui teised. Samuti peab jälgima oma toitumist. Terved süsivesikud, köögiviljad, puuviljad ning asendamatud rasvhapped tõstavad kehas testosterooni taset.

Mõõduka kaalutõstmise või jõutreeninguga suurendad testosterooni taset iga kord kui enda lihased pingesse ajad.Samuti on kaalulangetamine väga oluline. Kui sul on liiga palju rasva kehal, siis testosteroon aitab seda kaotada. Seega võib rasvade põletamine kehal anda loomulikuma ja tervislikuma väljanägemise.

Alkohol võib testosterooni taset langetada ning regulaarne väga suurtes kogustes alkoholi tarbimine võib testosterooni taset kehas isegi 24 tundi langetada. Seega soovitame alkoholi tarbimise koguseid piirata. Samuti võib suitsutamine ja alkoholitarbimine negatiivselt mõjutada testosterooni taset.

Õige une kogus on väga oluline, et testosteroonitaseme tõus saaks tõhusalt toimuda. Õige une kogus on vähemalt 7 – 8 tundi. Lisaks une ajale on oluline uuendada oma rutiini, et tagada kehale piisavalt puhkust pärast treeningut.

Kui peate stressi all rohkem pingutama, siis tasub kasutada looduslikke abinõusid. Nimi Stress Away aitab leevendada stressi ning tõsta testosterooni taset. Seksuaalne aktiivsus on väga vajalik ka tervisele ja heaolule, kuna see tõstab testosterooni taset kehas.

Kokkuvõtteks võib öelda, et terved eluviisid, regulaarne treening, piisav une kogus ja toitumine on testosterooni tõstmiseks kõige olulisemad aspektid. Alkoholi tarbimise ja suitsetamise vältimine on samuti väga oluline. Lisaks on tähtis stressitaset vähendada ja seksuaalset aktiivsust kasutada testosterooni taseme tõstmiseks kehas. Kui järgitakse neid nõuandeid, saavad paljud inimesed märkimisväärselt tõsta oma testosterooni taset!