Nullkulu

Nullkulu

kuidas tõsta seksiisu?

Kuidas tõsta seksiisu?

Seksiisu kõikumine on igapäevane asi, mis võib mõjutada meie meeleolu ja heaolu. Seetõttu on tähtis leida viise, kuidas oma seksiisu tõsta. Kui otsid viise, kuidas suurendada oma seksiisu, siis oled õiges kohas. Meie poolt koostatud nõuanded aitavad Sul leida viise, kuidas tõsta oma seksiisu ja naudingut.

Seksiisu muutused võivad olla seotud mitmete faktoritega, nagu stress, depressioon, suhtlemisprobleemid, füüsiline tervis ja palju muud. Alljärgnevalt on välja toodud mitmed võimalused, kuidas tõsta oma seksiisu.

Lõdvestu

Lõdvestumine on key öelda, kuidas tõsta seksiisu. Keha suudab seksi nautida ainult siis, kui see on lõdvestunud. Seega, proovi leida endale sobiv meetod lõdvestumiseks – näiteks täispika meditatsiooni või jooga harjutustega.

Liigu rohkem

Füüsiline aktiivsus on tuntud kui suurepärane võimalus tõsta oma seksiisu. Treening suurendab vereringet, mis tähendab, et ka sugutung suureneb. Proovi leida endale sobiv tegevus: jalutuskäigud looduses, tavapärane trennitus või mõni hulljulge spordiala.

Vii tervislik eluviis

Tervislik eluviis tähendab, et hoolid oma kehast ja kõigest, mille sa sööd ja teed. Vii erinevatesse päevadesse erinevaid toite ja proovi avastada, mis sobib Sulle parimalt. Kõik ei sobi kõigile ühtviisi hästi, nii et leia endale sobivamad toiduained. Lisa oma dieedile rohkem aedvilju, puuvilju, vähem ulukiliha ja keerukaid süsivesikuid.

Tööta oma suhtlusoskustega

Seksuaalsuhe tähendab ka kahte inimest, nii et kui tunned, et suhtlemine partneriga võib olla parem, siis tasuks selle kallal tööd teha. Loe arvukalt seksuaalsusega seotud raamatuid või leia abi mõningastest käitumisõpikutest.

Tee ootamatult romantilisi asju

Romantiline keskkond ja meel-divasaamine aitab kaasa ka seksi nautimisele. Proovi midagi uut ja romantilist: üllata oma partnerit lillekimbuga, valmista ühiselt või kihla oma reisi unistustest. Need tegevused võivad tõsta seksiisu kõigis partnerites.

Leidke sobiv aeg ja päev oma intiimeluks

Tee oma intiimelu omale sobivaks. Kui stress ja kiire elutempo mõjutavad su sugutungi, leia rahulikum ja sobivam aeg seksi nautimiseks. Võib-olla kell või üksik päev nädalas, et oleksite spetsiaalselt üksteisega koos.

Kohalolek

Mida rohkem oled oma partneriga emotsionaalselt ühendatud, seda rohkem oled valmis seksiomalembuseks. Leia koos partneriga rohkem aega ja nautige koosolemise lõdvestavat meelt.

Sekslelud

Proovi mõnda uut vahepealset objekti lisada oma seksuaalrepertuaari, mille neil õnnestub koos kasutada. Ärge kartke muutusi ja spontsust, see võib aidata teil proovida uusi seksuaalsuse vorme.

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks võib öelda, et kuidas tõsta seksiisu, on paljuski seotud lõdvestumise, füüsilise aktiivsuse, tervisliku eluviisi, suhtlusoskuste, romantiliste tegevuste, sobiva ajastuse, ootamatu erootiliste seadmete ja peremaileasaatmise aspektidega. Kõik need toored aitavad kaasa su seksiisu suurendamisele, nii et proovige erinevaid tegevusi, et leida enda jaoks sobivaimad meetodid oma seksiisu tõstmiseks.